Zapisy na rodzinny rajd rowerowy 2017 – Od Juniora do Seniora

Zdjęcia i foto: Zapisy na rodzinny rajd rowerowy 2017 – Od Juniora do Seniora Promocja regionu sochaczew

Ruszamy z zapisami na siódmy rodzinny rajd rowerowy „Od Juniora do Seniora” po powiecie sochaczewskim. Tym razem trasa rajdu, który odbędzie się w niedzielę 18 czerwca, liczyć będzie ok. 35 km z piknikiem w Kozłowie Biskupim – w „Stodole nad Bzurą” w gminie Nowa Sucha.

 

Start o godz. 9.30 sprzed urzędu Starostwa Powiatowego w Sochaczewie. Zakończenie rajdu przewidziane jest ok. godz. 15.30. Organizatorem rajdu jest Starostwo Powiatowe w Sochaczewie, Powiatowy Zespół Edukacji. Partnerami zaś Gmina Nowa Sucha, „Stodoła nad Bzurą” oraz stowarzyszenie „Przez sport w przyszłość”.

W tym roku przemierzać będziemy drogi miasta Sochaczew, gminy Sochaczew oraz gminy Nowa Sucha. Krótki postój planujemy w Kurdwanowie, na placu koło kościoła. Udział w rajdzie jest bezpłatny, a uczestnicy otrzymają m.in. gadżety odblaskowe, pamiątkowe identyfikatory, a pierwsze 700, które zapiszą się na rajd okolicznościowe koszulki. Jak zawsze na uczestników imprezy, na pikniku czekać będzie moc atrakcji, w tym zawody sprawnościowe z nagrodami, loteria oraz ognisko.

 

Na rozpoczęcie udanych wakacji Starostwo Powiatowe w Sochaczewie oraz Powiatowy Zespół Edukacji zaprasza wszystkich do udziału w 7 rajdzie rowerowym po powiecie sochaczewskim „Od Juniora do Seniora”.

Komandorem rajdu już po raz kolejny będzie Ryszard Nowakowski. Organizator, jak zawsze zapewnia obsługę medyczną karetki pogotowia podczas imprezy oraz serwis rowerowy firmy Bike Bit, która wraz z karetką będzie zamykać peleton.

 

Zgłoszenia na rajd dostępne są na stronie internetowej Starostwa www.powiatsochaczew.pl w zakładce Rajd Rowery 2017 oraz w kancelarii Starostwa Powiatowego (parter urzędu) przy ul. Marsz. J. Piłsudskiego 65. Wypełnione wnioski można przynosić osobiście lub przesyłać drogą e-mail: rajdrowerowy2017@wp.pl. Na stronie internetowej do pobrania jest również mapa z trasą rajdu oraz regulamin.

 

Na miejscu pikniku, będzie dostępne stoisko z gastronomią i napojami, gdzie będzie można zakupić m.in. posiłek na ognisko oraz gotową przekąskę z grilla.

 

Zapraszamy już dziś do zapisywania się na rajd „Od Juniora do Seniora” oraz odwiedzania fanpage rajdu facebook.com/rrrojds

 

 

0
Oceń
(0 głosów)

 Opinie i komentarze użytkowników (0)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy