Zapobiegli samobójstwu kobiety

/ 1 komentarzy
Zdjęcia i foto: Zapobiegli samobójstwu kobiety Komunikaty sochaczew

19 sierpnia dyżurny sochaczewskiej policji odebrał telefon alarmowy, w słuchawce usłyszał kobietę, która poinformowała, że jej koleżanka chce podjąć próbę samobójczą. Czynności podjęte przez służby ratunkowe zapobiegły tragedii.

 

Dyżurny po otrzymaniu telefonu niezwłocznie podjął czynności zmierzające do ustalenia adresu kobiety, w międzyczasie próbował nawiązać kontakt telefoniczny z kobietą, która chciała popełnić samobójstwo.

Po ustaleniu adresu na miejsce została skierowana policja, straż pożarna i pogotowie. Przybyłe na miejsce służby ratunkowe próbowały nawiązać kontakt z osobą w mieszkaniu, nikt jednak nie otworzył drzwi i nie reagował na wezwania. W związku z tym straż pożarna otworzyła drzwi, co pozwoliło ratownikom medycznym udzielić pierwszej pomocy.

Kobieta została zabrana do szpitala, gdzie stwierdzono brak śladów samookaleczenia. Po badaniu okazało się, że w organizmie niedoszłej samobójczyni były 2 promile alkoholu. Lekarze zdiagnozowali u niej problem alkoholowy i pozostawili na obserwacji na oddziale psychiatrycznym.

Dzięki szybkiej i zdecydowanej reakcji oraz zaangażowaniu wszystkich służb ratunkowych nie doszło do tragedii.

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (1)

gregor69gregor69
0

Nie koniecznie do końca prawdziwe informacje. Byłem uczestnikiem tej sytuacji, nie było żadnej próby samobójczej, 2 promile to przesada, rozmawiałem z tą osobą kilkadziesiąt minut wcześniej. Owszem, po interwencji policji i pogotowia ta osoba trafiła do szpitala, takie są procedury, tylko że została przyjęta na SOR, skąd odebrałem ją po 2 godzinach a nie na oddział psychiatryczny. PAŃSTWO REDAKTORZY, NIE RÓBCIE SENSACJI Z NIEPRAWDZIWYCH I NIESPRAWDZONYCH INFORMACJI. CHYBA TROCHĘ PONIOSŁA WAS FANTAZJA LUB MACIE NIEPEWNEGO INFORMATORA

(2017-08-22 18:20)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy