Zapraszamy na Sochaczewski Test Coopera

Zdjęcia i foto: Zapraszamy na Sochaczewski Test Coopera Biegi sochaczew

Zapraszamy na Trzeci Sochaczewski Test Coopera 27 kwietnia 2013. Startujemy o godzinie 9:00 na Stadionie MOSiR przy ulicy Warszawskiej 80 w Sochaczewie.

Zapowiada się wspaniała impreza rekreacyjno-sportowa .

Kochani warto uczestniczyć w tym wielkim święcie biegania i chodzenia z kijkami. Nie liczy się wynik czy czas. Najważniejsze to przezwyciężać swoje słabości. Na wszystkich czekają nie lada niespodzianki. Wszystkie dzieci i młodzież do lat 18-stu oraz dorośli startują za darmo. Każdy uczestnik otrzyma pamiątkowy medal a skrzaty (dzieci od lat 0 do 6) dodatkowo prezent w postaci dwugodzinnych, bezpłatnych wejściówek do sochaczewskiej Bajlandii. Fundatorem medali jest Klub Maratończyka Aktywni Sochaczew, a sponsorem wody, banana i jabłka agencja nieruchomości Strefa.pro.

Zwycięzcy poszczególnych klas podstawowych i gimnazjów otrzymają piękne puchary. Tu prośba do nauczycieli wszystkich placówek o zapisywanie swoich uczniów.

Pucharami uhonorowanych zostanie aż 8-iem pierwszych szkół!! w kategorii - Najliczniej reprezentowane szkoły.

Puchary także do zdobycia dla najszybszych biegaczy i nordic-walkerów.

Pobiec może każdy! Bez względu na wiek, płeć i przebiegnięte dotychczas kilometry:) Zachęcamy do udziału amatorów, truchtających, joggerów i biegaczy. Dzieci i dorosłych. Rodziny i grupy szkolne. To test dla każdego!

Prowadzącym zawody będzie Sylwester Rożdżestwieński.

Regulamin i informacje na www.aktywni.esochaczew.pl w zakładce Nasze Imprezy oraz na plakacie.

Zgłoszenia uczestnictwa do dnia 25.04.2013 prosimy kierować na:

e-mail: ezimny1981@gmail.com lub tel. 697296626

Patronem medialnym jest portal Stowarzyszenie E-sochaczew.pl, Radio Fama, Sochaczewianin.pl, Socho Portal Sport, Ziemia Sochaczewska, Sochaczew.pl, Express Sochaczewski, Sochaczewski Sport.pl, Echo Powiatu, Głos Żyrardowa i okolic.

Patronami honorowymi i fundatorami pucharów są: Burmistrz Miasta Sochaczew, MOSiR w Sochaczewie, Urząd Gminy Sochaczew, Starosta Sochaczewski, Stowarzyszenie Przyjazne Miasto Sochaczew, Ruch Obywatelski Teraz Sochaczew, Stowarzyszenie Mała Ojczyzna, Klub Maratończyka "Aktywni" Sochaczew- który jest także fundatorem medali.

Sponsorami są: Mars Polska, Bajlandia, Klub Maratończyka "Aktywni" Sochaczew, Strefa.pro

Organizator: Klub Maratończyka Aktywni Sochaczew

Zapraszamy do wspólnego biegania!!!

Klub Maratończyka "Aktywni" Sochaczew

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (0)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy