Zapraszamy na stronę Piotra Osieckiego

/ 22 komentarzy / 2 zdjęć
Zdjęcia i foto: Zapraszamy na stronę Piotra Osieckiego Wybory samorządowe 2010 sochaczew

Od soboty działa oficjalna strona internetowa Piotra Osieckiego, kandydata na burmistrza z ramienia Sochaczewskiego Forum Samorządowego. Na www.piotrosiecki.pl znajdą Państwo wszystko, co wiedzieć powinniście o naszym kandydacie.

Nasze stowarzyszenie idzie do wyborów pod nazwą Sochaczewskie Forum Samorządowe by jeszcze mocniej podkreślić, jak ważne są dla nas sprawy Sochaczewa i ziemi sochaczewskiej. Nasz kandydat na burmistrza na swojej stronie internetowej www.piotrosiecki.pl zobacz to ... przedstawił kompleksowy program wyborczy dla Sochaczewa i okolic. To nie jest kilka zdawkowych zdań, kilka haseł. To prawdziwa wizja tego, jak miasto powinno wyglądać, być zarządzane, jakie powinny być cele strategiczne władz.
Serdecznie zapraszamy Państwa do zapoznania się z programem wyborczym. Zapraszamy też do dyskusji. Bo ten program nie jest dokumentem zamkniętym. My chcemy rozmawiać o Sochaczewie. Chcemy, by wpływ na to jak miasto i region będą się rozwijać, mieli jego mieszkańcy. Dlatego chętnie wysłuchamy każdej opinii, nawet tych krytycznych. Zapraszamy do dzielenia się opiniami na temat programu na forum e-sochaczew.pl, ale także zapraszamy do kontaktowania się bezpośrednio z Piotrem Osieckim i jego komitetem wyborczym. Proszę pisać na adres kontakt@piotrosiecki.pl.
Jeszcze raz zapraszamy na stronę www.piotrosiecki.pl, nasz kandydat jest obecny także na facebook'u. Ma już 500 znajomych! Dołącz do nich.
Sochaczew na Tak. Razem zmienimy Sochaczew!

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (22)

stassstass
0
Ten "program" to sztampa powtarzana niczym mantra przez większość kandydatów. Nic oryginalnego kandydat Osiecki nie wymyślił!!!
(2010-10-14 11:31)
NovJanNovJan
0

"Ma już 500 znajomych"


walka o znajomych prawie jak na naszej-klasie:)


czekam na informacje jak liczba wyniesie 1000 znajomych


 


novjan

(2010-10-14 15:24)
Sochaczewianin1980Sochaczewianin1980
0

A ja tam widzę w tym programie jedyną kompleksową ofertę dla Sochaczewa. A że część punktów powtarza się od lat? Znaczy, że są niezrealizowane, a powinny. Czas wreszcie zmienić nasze miasto. Rozumiem, że kolega Stass, chciałby aby u nas wciąż było tak samo. Ewentualnie gorzej. Wtedy fajnie się będzie krytykowało, a jemu tylko o to chodzi.


No bo co to znaczy, że kandydat ma sztampowy program. Powinien być oryginalny? Opowiadać, że na Placu Kościuszki wybuduje wieżowiec. A może powinien chcieć zrobić honorowym obywatelem miasta chupacabrę, czy jak to się tam nazywa. A może cały Sochaczew zamiast pociągami, to do Warszawy na tratwach z plastikowych butelek będzie pływał, na dodatek pod prąd!


Stass, na kilometr śmierdzi od Ciebie zaangażowaniem w kampanię innego kandydata. Nawet wiem którego, ale nie wymienię z nazwiska, bo kocham Sochaczew i nie będę promował kogoś, komu zależy tylko na tym, by ludzie nawzajem obrzucali się błotem, najlepiej w jego własnej gazecie, bo wtedy lepiej się sprzedaje!


My o programie powinniśmy dyskutować. Co dobre, co może jeszcze powinniśmy do niego dopisać, co najpierw, co potem realizować. Jak do tego wszystkiego się zabrać. To jest konstruktywne podejście. I tego Stass Ci życzę. Mniej jadu, więcej miłości do naszego miasta.

(2010-10-14 17:41)
stassstass
0
Sochaczewianinie, możemy dyskutować o programie, ale nie o koncercie życzeń pana Osieckiego. Miał facet 4 lata żeby wykazać się energią, inwencją i pomysłami. I co zwojował? Gdzie inwestorzy? Pola w Gawłowie leżą odłogiem, chyba z 15 ha, a on opowiada, że ściągnie inwestorów. Chce przyspieszyć podróż do Warszawy, ale jak? Co nasmaruje tory towotem? Chce żeby miasto było czyste, ładne, a mieszkańcy szczęśliwi. Ja też tego chcę. I co z tego wynika? Od chcenia świat się nie zmienia! Ten pan miał okazję dokonać czegoś, pokazać, że ma pomysły, że coś mu się chce! I co? I przesiedział 4 lata, rewolucji w powiecie nie przeprowadził, ot wydawał pieniądze, jak były.
Więc miły Sochaczewianinie nie opowiadaj bajek, bo wyłazi z ciebie zaangażowanie z kampanię tego kandydata. I ja chcę razem zmieniać Sochaczew, ale nie razem z panem Osieckim!!!
(2010-10-15 22:48)
Mewa2103Mewa2103
0

Drodzy „Społecznościowcy”, zarzucanie  komukolwiek znajomości na Naszej Klasie czy Facebooku to ignorancja samej podstawy działalności portali …podejdźcie do tego bez takich emocji. Znajomość z Tym czy innym kandydatem nie oznacza poparcia, tak samo jak nieznajomość z innym oznacza brak poparcia. Sama wśród moich  znajomych mam trzech kandydatów na burmistrza naszego miasta i ani żaden z kandydatów , ani ja nie czuję z tego powodu dyskomfortu… przeciwnie… wiem, jakie mają inicjatywy, co planują  itd…  Takie są prawa demokracji, może niedoskonałe ale nic lepszego nie wymyślono. Korzystajmy z tych praw… i szanujmy się wzajemnie .

(2010-10-16 07:47)
Sochaczewianin1980Sochaczewianin1980
0


Popieram Mewę w całej rozciągłości :))))

(2010-10-16 13:07)
stassstass
0
Sochaczewianinie, rozumiem, że musi ci się podobać program Osieckiego, bo jako jego rzecznik byłbyś nielojalny, gdyby było inaczej. Tak naprawdę jednak dyskutujesz, Robercie, sam ze sobą. To żenujące, bo tworzysz sztuczną rzeczywistość i sam zaczynasz w nią wierzyć. A wszystko dla faceta, który nie tylko nie potrafi rzeczowo przedstawić żadnych nowych rozwiązań - powielając jedynie już istniejące, nie sprawdzające się w życiu - to na dodatek uważa, że coś mu się należy, bo fuksem zdobył posadę samorządową. I to jest cały horyzont tego pana. Smutne to...
(2010-10-16 15:55)
użytkownik11445użytkownik11445
0

Niestety e-sochaczew stosuje cenzurę! Nie jest zaintersowane prezentowaniem info o kandydatach z gmin wiejskich, czyli ma nas wieśniaków gdzieś tam. Oto co odpisali na propozycję:
Witam,
nie jesteśmy zainteresowani.
Pozdrawiam,
Martyna Mikulska

W dniu 6 października 2010 21:29 użytkownik Maciej Kuczyński <maciej-kuczynski@home.pl> napisał:

 Szanowni Państwo,
na Waszym portalu zamieszczacie aktualności dotyczące wyborów samorządowych, m.in. prezentując kandydatów na burmistrza miasta Sochaczewa.Do tej pory ukazały się wywiady z Bogumiłem Czubackim i Piotrem Osieckim.Proszę o informację czy jesteście Państwo zainteresowani przedstawieniem w tej samej formie (lub innej) kandydatów na wójtów gmin powiatu sochaczewskiego? Komitet Wyborczy Wyborców Sochaczewskiej Wspólnoty Samorządowej udzielił poparcia kandydatom na wójtów Gminy Rybno - Monice Gadzińskieji Gminy Sochaczew - w mojej osobie. Co do mojej kandydatury zapraszam na www.maciej-kuczynski.plZ poważaniem,
Maciej Kuczyński radca prawny
kandydat na wójta Gminy Sochaczew
Komitetu Wyborczego Wyborców
Sochaczewskiej Wspólnoty Samorządowej


To jest autentyczna odpowiedź.
Sami to oceńcie. Kandydaci ze wsi e-sochaczew nie interesują!!!!!

(2010-10-16 23:59)
stassstass
0
Post wójta dedykuję Robertowi Małolepszemu, orędownikowi Piotra Osieckiego i portalu esochaczew, który według Małolepszego jest:  "najlepszą, największą, najpopularniejszą i najbardziej opiniotwórczą witryną w naszym mieście".
Gratuluję panie rzeczniku Piotra Osieckiego trafności oceny i rozumienia demokracji!!! Albo jesteście tak naiwni, że nie widzicie manipulacji na esochaczew, albo tak cwani, że uczestniczycie w niej!!!
(2010-10-17 18:16)
SzczawiuSzczawiu
0

""najlepszą, największą, najpopularniejszą i najbardziej opiniotwórczą witryną w naszym mieście"


a nie jest? znasz wiekszą, lepszą, popularniejszą i bardziej opiniotwórczą w mieście? z podkresleniem słowa mieście?

(2010-10-18 12:09)
karol997karol997
0

Jak widać są równi i równiejsi...popieram wypowiedź wójta...


Pozdrawiam Karol


Ps. Szczawiu tym bardziej wstyd dla administratorów portalu, jak myślisz?

(2010-10-18 13:37)
SMASMA
0
Każdą głupotę można zracjonalizować. najłatwiej własną. tylko po co?Krytykantom i tym co do cudzych zarobków chcą się dobrać - pod rozwagę!Czy oprócz tego, że wg państwa program p. Osieckiego jest zły, mogą Panowie i Panie coś powiedzieć więcej?dlaczego zły? Konkretnie! jeśli się czegoś nie da i można to teraz udowodnić, policzyć i przedstawić to proszę to zrobić. Ta dyskusja przypomina piaskownicę, w której dzieci czasami: "gupi", "gupi"!!! Rozumiem, że nie tylko ja to widzę, a Państwo nie są obrażeni za brak uczestnictwa Kandydata w tej piaskownicy. (2010-10-18 17:46)
mefistomefisto
0
Ten program jest bardzo zły bo nierealny.Podam kilka przykładów.Ulica Warszawska i deptak,Most na Utracie,Sochaczew sprzątany 7 dni w tygodniu.Nie znam sposobu jak to ma być wykonane przez burmistrza Osieckiego .Pytałem na tym forum i nie znam odpowiedzi. (2010-10-18 21:13)
SzczawiuSzczawiu
0
karol997 nie wiem :) już gdzieś napisałem, że nie mam zdania czy powinni wrzucać czy nie. Wkurza mnie jednak fakt, że wrzucił to w każdym temacie nadużywając mocnego słowa jakim jest cenzura. To ze ktoś nie chce czegoś zamieścić to nie jest cenzura. Cenzura to gdyby miałby prawo wrzucać co chce a oni (e-sochaczew) by to wcześniej czy już po skontrolowali.
Co nie zmienia też faktu, iż tu pan Osiecki jest szczególnie promowany. Nieważne. Nie o tym właściwie temat.
Ja bym chciał zaznaczyć, iż nadal nie jestem ani fanem ani zwolennikiem pana Osieckiego, ale chciałbym się dowiedzieć od mefisto czemu "Ulica Warszawska i deptak,Most na Utracie,Sochaczew sprzątany 7 dni w tygodniu" to są nierealne rzeczy do zrobienia?
(2010-10-19 10:00)
Jan KamyczekJan Kamyczek
0
Dla mnie najbardziej zadziwiejące u oponentów Piotra Osieckiego np u Szczawia, jest uznanie codziennego sprzątania miasta za utopię. Dla mnie to oczywiste, tak jak to, że codziennie się myję. Ale może przesadzam... (2010-10-19 16:32)
mefistomefisto
0
Most nie należy do miasta a więc to nie miasto go odbuduje.Jest już przecież decyzja kto to zrobi i to nie będzie miasto Sochaczew.Deptak na Warszawskiej nie wypali bo nie będzie innej drogi zastępczej.Ulice w mieście należą między innymi do powiatu i one są najbrudniejsze.Pan Osiecki jako wicestarosta o nie nie dbał więc nie wierzę że posprząta jak nie będzie miał ich w swoim zarządzaniu.Łatwo zauważyć że to kiełbasa wyborcza. (2010-10-19 21:25)
mefistomefisto
0
proszę przeczytać ten artykuł i powiedzieć jaka jest tu rola burmistrza.https://e-sochaczew.pl/n/most-za-7-mln/21995 (2010-10-19 21:29)
SzczawiuSzczawiu
0
Jan Kamyczek napisał:
Dla mnie najbardziej zadziwiejące u oponentów Piotra Osieckiego np u
Szczawia, jest uznanie codziennego sprzątania miasta za utopię.
Dla mnie
to oczywiste, tak jak to, że codziennie się myję. Ale może
przesadzam...


Czy Tobie Janie Kamyczku się coś nie omylyło?

mefisto to, że do tej pory nie sprzątał to nie znaczy, że na pewno teraz też nie będzie. Jak już coś podważać to konkretnie a nie "tak mi się wydaje".
(2010-10-19 21:56)
mefistomefisto
0
Ktoś kiedyś powiedział ,,Po czynach go poznacie,,Jeśli miał możliwość a nie sprzątał to czy będzie to robił jeśli tę możliwość straci zostając burmistrzem? Chodzi mi o ulice będące w zarządzie powiatu a leżące na terenie miasta.Szczawiu ,myjesz się codziennie a jak zostaniesz burmistrzem będziesz robił to częściej? (2010-10-20 09:28)
SzczawiuSzczawiu
0
nie ma naukowych dowodów, że ktoś taki istniał i tak powiedział :), ale wiem o co chodzi tylko wydaje mi się, że ludzie się zmieniają i takie rzeczy są możliwe. Nie można od razu zarzucać, że tego nie zrobi. Tak naprawdę to każdy kandydat wiele obiecuje a jedynym, którego można ocenić jest Czubacki bo on już 8 lat burmistrzował i co zrobił? ...każdy odpowie sobie sam czy mu to odpowiada czy chce zmiany czy wybrać tego który więcej i bardziej przekonująco obieca.
Motyla noga ja nie wiem na kogo oddać głos :(

a co do mycia to hm... od samego zostania burmistrzem an pewno nie zwiększyłbym częstotliwości mycia chyba, że na samorządowym garnuszku bym się utuczył to miałbym po prostu więcej do mycia :D
(2010-10-20 16:43)
mefistomefisto
0
Szczawiu jeśli nie przekonuje cię to co napisałem to proszę dalej.W programie Piotra Osieckiego jest budowa ścieżek rowerowych.Czemu więc starostwo przy remoncie Gawłowskiej nie wybudowało takie ścieżki?Ulica jest na terenie Sochaczewa i ścieżka by się tam bardzo przydała.Moim zdaniem  lipa z tym programem,obietnice bez pokrycia. (2010-10-20 21:46)
SzczawiuSzczawiu
0
Wiesz mnie to raczej bardziej trzeba przekonywać bym oddał głos na niego a nie nie głosował. Mnie żadne obietnice nie przekonują jak na razie a niektórych z góry odrzucam choćby za poglądy.
Każdy z nich obiecuje. Na razie nie słyszałem jeszcze obietnic Macka Małeckiego i Urszuli Pawlak. Reszta mnie na razie śmieszy. Choć jedni bardziej drudzy mniej :)
(2010-10-22 09:36)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy