Zapraszamy na RUGBY z niespodzianką - 16 września 2017

/ 4 zdjęć
Zdjęcia i foto: Zapraszamy na RUGBY z niespodzianką - 16 września 2017 Rugby sochaczew

Po wakacyjnej przerwie, do gry wraca drużyna seniorów Rugby Club Orkan Sochaczew. Już w sobotę, 16 września o godzinie 17, na stadionie miejskim w Sochaczewie, odbędzie się pierwsze spotkanie rundy jesiennej. Na zapleczu Ekstraligi gospodarze będą podejmować drużynę warszawskiej Skry, która jest jednocześnie głównym rywalem sochaczewian, na drodze do awansu, do najwyższej klasy rozgrywek rugby. Sobotnie spotkanie będzie również derbami Mazowsza I ligi rugby, a dotychczasowa zacięta rywalizacja pomiędzy obydwoma drużynami, z pewnością znajdzie swoje odzwierciedlenie w trakcie najbliższego meczu. Przed meczem ze Skrą na boisko wbiegną również juniorzy Orkanu, którzy o godzinie 15 zmierzą się z Juvenia Kraków.

W związku z tym, zapraszamy wszystkich fanów sportu, do przyjścia w sobotnie popołudnie na stadion Orkanu i do dopingu dla naszych zawodników. Jednocześnie przypominamy, że już wkrótce, dzięki zaangażowaniu m.in. Burmistrza Piotra Osieckiego, ruszy przebudowa sochaczewskiego stadionu i słynna „Maracana” zmieni gruntownie swoje oblicze. Dlatego też najbliższe spotkania będą również dobrą okazją, żeby nawiązać do czasów, kiedy kibice w Sochaczewie tłumnie wypełniali obiekt przy ulicy Warszawskiej 80. A najlepiej będzie można to zrobić, poprzez osobiste stawiennictwo na trybunach i czynne wsparcie naszych zespołów.

Oprócz meczy organizatorzy przewidują również szereg atrakcji w ramach Rodzinnego Pikniku. Impreza towarzysząca rozpocznie się o godzinie 14, a dla uczestników przewidziano różne aktywności, w zależności od grupy wiekowej. Najmłodszych ucieszą przygotowane niespodzianki oraz gry i zabawy rugby, a Ci trochę starsi, z pewnością również znajdą coś dla siebie. Jednocześnie, niezależnie od wyniku sobotnich spotkań, każdy kto przyjdzie na piknik i mecze, będzie mógł poczuć radość ze swojej własnej wygranej. W dzisiejszym, tak zabieganym świecie, możliwość wspólnego spędzenia czasu w gronie rodzinnym, czy z przyjaciółmi lub znajomymi bardzo często okazuje się najlepszym trofeum, a sobotnia impreza oraz planowane rozgrywki to świetna okazja, żeby zrobić to aktywnie, poza domem.

Wejście na stadion Orkanu tylko na mecz ze Skrą Warszawa, zostanie objęte sprzedażą biletów, a pierwsze 100 osób oprócz możliwości kupna biletu w cenie 10 PLN, zostanie również nagrodzone niespodzianką. Następnie po zakończeniu spotkania, odbędzie się losowanie 5 dodatkowych nagród spośród całej puli biletów. Wejście na mecz ze Skrą Warszawa, dzieci do 12 roku życia nie podlega opłacie biletowej i jest bezpłatne.

Dlatego jeszcze raz zapraszamy wszystkich do przyjścia w sobotę na stadion Orkanu i pokazania, że może Sochaczew jest małym miastem, ale jego mieszkańcy, tak jak przed laty, są wielkimi kibicami. Tym razem, to może niech syn przyprowadzi tatę, tata zabierze kolegę, a kolega żonę i wszyscy razem, spędźmy ten czas na pikniku i trybunach, bo emocji na boisku z pewnością nie zabraknie.

Muszak

 

Informacje dodatkowe
  0
  Oceń
  (0 głosów)

   

  Lokalizacja wydarzenia
  Zobacz kto wybiera się na tą imprezę:  wybieram się tam!

  Opinie i komentarze użytkowników (0)

  skomentuj ten artykuł

  e-Sochaczew.pl poleca filmy