Zaproszenie na wybory samorządowe 21 października.

/ 5 komentarzy
Zdjęcia i foto: Zaproszenie na wybory samorządowe 21 października. Wybory samorządowe 2018 sochaczew

Szanowni mieszkańcy Sochaczewa

w najbliższą niedzielę pójdziemy do lokali wyborczych, aby wybrać przedstawicieli do samorządu wojewódzkiego, powiatowego i miejskiego. Będziemy decydować o kierunku rozwoju naszego Sochaczewa i powiatu sochaczewskiego -wybieramy nowego burmistrza Sochaczewa oraz radnych Rady Miasta, ale również radnych Rady Powiatu sochaczewskiego i Sejmiku Mazowsza.

Wśród nazwisk kandydatów do powiatu znajdziecie również moje nazwisko (Komitet Wyborczy Wyborców Bezpartyjni Samorządowcy na liście Nr 1)

Dla części mieszkańców miasta nie jestem osoba nieznaną, ale bardzo zależy mi aby zaangażować do udziału w wyborach młodsze pokolenie. Często młodzi ludzie nie znają kandydatów i nie idą do wyborów “bo nie ma na kogo głosować”. Chcę walczyć z tym stereotypem i w tym krótkim liście chciałbym przybliżyć mieszkańcom, a przede wszystkim młodym, niezdecydowanym wyborcom, moją osobę.

Byłem pedagogiem, wychowawcą i wicedyrektorem w sochaczewskim Ogrodniku przez 20 lat. Moim nadrzędnym celem podczas pracy w szkole było profesjonalne zarządzanie oświatą i otwarcie uczniom Ogrodnika okna na świat. Współpraca i wymiana młodzieży ze szkołami zagranicznymi z Norwegii, Danii czy USA była wyróżnikiem i magnesem przy wyborze tej szkoły. Do dzisiaj utrzymuję przyjacielski kontakt z wieloma absolwentami Ogrodnika i partnerami zagranicznymi szkoły.

Wieloletnia praca z młodzieżą, gdzie liczyła się szczerość, wyrozumiałość i cierpliwość ukształtowała moją osobowość i pozwoliła zachować i wykorzystywać te cechy w działalności samorządowej, którą kontynuuję przez następne 20 lat.

W tym czasie pełniłem funkcję wicestarosty sochaczewskiego przez 4 lata, następnie wiceburmistrza Sochaczewa przez 8 lat, radnego powiatowego przez 4 lata. Obecnie od 8 lat pracuję w samorządzie miejskim w Płońsku, współpracując na co dzień z miejskimi spółkami komunalnymi. Przez ten czas zgromadziłem pokaźne doświadczenie w zarządzaniu samorządowym oraz dużą wiedzę dla skutecznej realizacji zadań samorządowych. Praktykę systematycznie uzupełniałem teorią, kształcąc się podyplomowo w zakresie zarządzania administracją publiczną, zarządzania jakością usług publicznych, zarządzania służbą zdrowia. Ukończyłem studia doktoranckie i 6 kierunków studiów podyplomowych, przydatnych w pracy samorządowej. Poznałem wielu samorządowców, którzy byli lub są liderami rządowymi czy samorządowymi. Dysponuję dużym kapitałem samorządowym, który jeśli zostanę radnym, chciałbym oddać do dyspozycji samorządowi powiatowemu.

Od kiedy pracuję w bardzo dobrze zorganizowanym samorządzie płońskim, w naturalny sposób obserwuję i recenzuję poczynania sochaczewskich władz samorządowych. Prowadzę na portalu e-Sochaczew.pl aktywny blog o tematyce samorządowej, gdzie publikuję opinie i komentuję zdarzenia i poczynania sochaczewskich władz. Do dzisiaj zamieściłem 233 wpisy i 1300 komentarzy. Mój blog to jedyne miejsce, gdzie sochaczewskie władze samorządowe nie mogą kneblować krytyki. W ostatnich dniach zanotowałem 76 tysięcy odwiedzin, co jest dla mnie miłym zaskoczeniem i wyrazem aprobaty dla moich poczynań i samorządowego zaangażowania. Jako bezpartyjny kandydat do Rady Powiatu deklaruję Państwu wrażliwość na problemy i gotowość do ich rozwiazywania. Chcę nadal służyć ludziom, nie partiom. 

Zapraszam na wybory 21 października i proszę o Państwa głos.

Jerzy Żelichowski, kandydat do Rady Powiatu,

KWW Bezpartyjni Samorządowcy - lista Nr 1, pozycja 1

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (5)

jerzyk2205jerzyk2205
0
Głosujmy też na Marka Gołkowskiego, bo Sochaczew potrzebuje nowego burmistrza, który zatrzyma nieracjonalne zadłużanie i medialne manipulacje, a postawi na rzeczywisty rozwój miasta. (2018-10-18 15:34)
zabczynski227zabczynski227
0
Dzisiaj dyrekcja kolej miejskich ogłosiła ,że od stycznia lub już nawet grudnia wzrosną z uwagi na niespotykaną dotychczas podwyżkę energii ceny biletów o 49 zł. na lini sochaczew -Warszawa .O ile dobrze pamiętam to nikt inny jak Osiecki w jednym z punktów swojego programu obiecywał zbliżyć Nas do Warszawy . Potem słyszałem , koleje mają wybudować trzecią nitkę przez kampinos .Na razie to szykujcie pieniądze na drogie bilety do Warszawy , na drogi prąd w domach ,jeszcze droższą wodę no i to najważniejsze całkowitą drożyznę bo to wynika jedno z drugiego . Już wkrótce okaże się ,że te 500+ to już tylko lipa a wartość tego 500+ to zero . Ale Wy co wierzycie w zakłamanych pisiorow głosujcie na nich tak długo i dotąd , jak już 10 kazdego miesiąca budżet domowy będzie na debecie. Zawsze można brać chwilówki . Nas razie możecie jeszcze , jeszcze macie czas na zastanowienie i w najbliższych wyborach pogonić Pis z jego przedstawicielem Osieckim i wybrać innego , któremu będzie zależało na poprawie bytu mieszkańców . Osiecki obrósł w piórka i już nic nie jest w stanie zrobić , ponieważ dla niego poza sloganami człowiek już nie istnienie a liczy się tylko jak kolokwialnie mówią niektorzy - kasa misiu kasa- . Życzę mądrego wyboru dla swoich dzieci i wnuków , to wasze sumienie a ich przyszłość. (2018-10-18 20:30)
jerzyk2205jerzyk2205
0
Bezpartyjni Samorządowcy to ludzie: kreatywni, niezależni, odnoszący sukcesy zawodowe, pełni energii ipasjiw działaniu na rzecz naszej Małej Ojczyzny. Opowiadający się za zwiększeniem udziału obywateli wżyciu społeczno-politycznym kraju iregionu, aby głos mieszkańców był obecny wprzestrzeni publicznej. Bezpartyjni Samorządowcy, to dobry wybór.

Prosimy o głosy w wyborach 21 października! (2018-10-19 11:19)
zalewskizalewski
0
Panu Żelichowskiemu o kandydacie na burmistrza przypomniało się dopiero w komentarzu. Dlaczego? Bo cała ta kampania jest po to, by Pan Jerzyk znów mógł dostać mandat.

A kim jest Pan Jerzyk? Dziś już tylko sfrustrowanym, odsuniętym i zapomnianym politykiem. Bez pomysłów, bez wizji, bez honoru. Bo gdyby miał honor, to po aferze w DPS, a zwłaszcza po wyroku skuazującym dla Pani dyrektor, powinien schować się głęboko i nigdzie nie wychodzić.Jerzy Żelichowski był wiernym druchem Janusza Ciury, twórcy układu, który oplótł w poprzedniej kadencji powiat. Do ostatniego dnia stał przy Panu panu Ciurze (dziś z prokuratorskimi zarzutami) i Panu Gaiku (dziś już z prawomocnym wyrokiem), tu na tym portalu bronił aferzystów i swym 11-tym głosem utrzymywał do ostatniego dnia skompromitowaną, unurzaną po uszy w aferze DPS, koalicję. (2018-10-19 22:55)
jerzyk2205jerzyk2205
0
Czy trolle już są spakowani? (2018-10-19 23:48)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy