Zaproszenie na zakończenie sezonu motoryzacyjnego w Gawłowie

Zdjęcia i foto: Zaproszenie na zakończenie sezonu motoryzacyjnego w Gawłowie Rekreacja sochaczew

22 września, w godzinach 12.00 - 18.00  Stowarzyszenie Sochaczewskie Fiaty 126p zaprasza do Pałacu w Gawłowie, gdzie odbędzie się oficjalne zakończenie sezonu motoryzacyjnego. W trakcie spotkania będą zbierane środki finansowe dla dzieci z Domu Dziecka w Giżycach.

Już w najbliższą niedzielę teren przy Pałacu w Gawłowie zapełni się mnóstwem różnorodnych klasycznych samochodów. Organizatorzy przygotowali wiele ciekawych atrakcji. O to czego mogą się spodziewać uczestnicy tego wyjątkowego wydarzenia zapytaliśmy członka stowarzyszenia Sochaczewskie Fiaty 126p, Pawła Piątka:

,,Tego dnia planujemy rajd turystyczny ulicami Sochaczewa. Ciekawostką będzie to, że uczestnicy przejeżdżając wyznaczoną na mapie trasą będą musieli wykonać około 20 zadań. By odpowiedzieć na niektóre pytania zmuszeni będą wysiąść z samochodu. Na inne odpowiedzą jedynie patrząc z auta. Każde zadanie będzie dodatkowo punktowane. Na koniec na podstawie wszystkich zebranych punktów uczestnicy będą wygrywać puchary."

Organizatorzy zachęcają również do tego, aby goście przebrali się w strój adekwatny do epoki pojazdu jakim przyjadą na zakończenie. Nie jest to oczywiście obowiązkowe, ale jak najbardziej mile widziane. W trakcie wydarzenia odbędzie się także pokaz ratownictwa medycznego oraz sprzętu strażackiego w wykonaniu strażaków z OSP Brochów. 

Należy wspomnieć również o niezwykle istotnej kwestii, a mianowicie w dniu zakończenia sezonu przez cały dzień będą zbierane pieniądze dla dzieci z Domu Dziecka w Giżycach. 

Poniżej przedstawiamy szczegółowy program, który może być ruchomy. Będzie to uzależnione od tego ilu ostatecznie będzie uczestników:

12:00 Rozpoczęcie

13:30 Wyjazd pierwszej załogi na rajd turystyczny

15:30 Konkursy oraz prezentacja pojazdów

17:30 Ogłoszenie wyników i wręczenie nagród

18:00 Zakończenie


M.


 

Informacje dodatkowe
  0
  Oceń
  (0 głosów)

   

  Zobacz kto wybiera się na tą imprezę:  wybieram się tam!

  Opinie i komentarze użytkowników (0)

  skomentuj ten artykuł

  e-Sochaczew.pl poleca filmy