Zaproszenie na rajdy Rok Wisły 2017

/ 2 zdjęć
Zdjęcia i foto: Zaproszenie na rajdy Rok Wisły 2017 NGO lokalne sochaczew

Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Ziemi Iłowskiej od 12 lat organizuje rodzinne rajdy rowerowe trasami wytyczanymi na malowniczej Ziemi Iłowskiej i Słubickiej. Tegoroczny XII Rodzinny Rajd Rowerowy p.n. 2017-Rok Wisły, który odbędzie się w dniu 8 lipca 2017 roku ma na celu, oprócz aktywnej rekreacji, promować wśród uczestników kulturę jazdy i bezpieczeństwo użytkowników dróg. 

Trasa Rajdu wiedzie z Iłowa przez nadwiślańskie wsie gmin Iłów i Słubice, a metę swoją mieć będzie w kompleksie pałacowym w Słubicach.

Zapraszamy na start Rajdu, do Kościoła Parafialnego w Iłowie, gdzie corocznie przed rozpoczęciem imprezy, święcone są pojazdy biorące udział w Rajdzie Rowerowym i Rajdzie Motocykli Zabytkowych Bzura im. Generała Włada. Podkreślić należy, że już od dziesięciu lat, wraz z organizatorem Rajdu Bzura – Towarzystwem Motoryzacji Dawnej KARDAN, wspólnie rozpoczynamy nasze rajdy od poświęcenia pojazdów i złożenia kwiatów pod obeliskiem poświęconym bohaterskiemu Generałowi.

Poświęcenie pojazdów zaplanowane jest na godzinę 10.00,  a następnie odbędzie się start kilkuosobowymi grupami z Placu Kasztanowego ok godz. 10.30. Rozwiązanie i podsumowanie Rajdu nastąpi na terenie parku wokół Pałacu w Słubicach. Po zakończeniu Rajdu planowane są – piknik i wspólna zabawa. W rajdzie mogą wziąć udział turyści indywidualnie i grupowo (preferowane rodziny i grupy przyjaciół). Osoby poniżej 18 roku życia mogą wziąć udział w Rajdzie wyłącznie pod opieką dorosłych.

Zgłoszenia uczestnictwa w rajdzie można składać od dnia opublikowania regulaminu Rajdu na stronie internetowej organizatora do 7 lipca 2017r. elektronicznie na adres stowarzyszenie.ilow@wp.pl.  W zgłoszeniu należy podać imię, nazwisko, adres, datę urodzenia, a w przypadku osób niepełnoletnich imię i nazwisko pełnoletniego opiekuna.

Zapraszamy jednocześnie  na  XVIII Świętojański Rajd Motocykli Zabytkowych im. gen. Franciszka Seweryna Włada Bzura 2017.  Informacje na temat rajdu motocykli i informacja o sposobie zgłaszania znajdują się na stronie współorganizatora - Klubu Miłośników Dawnej Motoryzacji Kardan.

 

Informacje dodatkowe
  0
  Oceń
  (0 głosów)

   

  Lokalizacja wydarzenia
  Zobacz kto wybiera się na tą imprezę:  wybieram się tam!

  Dokumenty (1)  Opinie i komentarze użytkowników (0)

  skomentuj ten artykuł

  e-Sochaczew.pl poleca filmy