Zaproszenie na VIII Walny Zjazd

Zdjęcia i foto: Zaproszenie na  VIII Walny Zjazd  NGO lokalne sochaczew

Porozumienie Organizacji Pozarządowych Powiatu Sochaczewskiego serdecznie zaprasza przedstawicieli organizacji pozarządowych i grup nieformalnych na VIII Walny Zjazd Organizacji Pozarządowych Powiatu Sochaczewskiego.

 

Zjazd jest okazją do wymiany doświadczeń i omówienia bieżących spraw sochaczewskiego sektora pozarządowego, a także skorzystania z wiedzy 
i doświadczenia zaproszonych gości. Tegorocznym gościem specjalnym Zjazdu będzie Wojciech Kaczmarczyk – Dyrektor Narodowego Instytutu Wolności.

 

Podczas Zjazdu zaprezentujemy również efekty Programu „Działaj Lokalnie”
oraz przybliżymy zagadnienia ekonomii społecznej.

 

Termin: 7 grudnia 2017 r. (czwartek)

Godzina: 18.00 – 20.00

Miejsce: Hotel Chopin ul. Traugutta 21, Sochaczew

 

Serdecznie zapraszamy do udziału w spotkaniu!

 

Informacje o Zjeździe można uzyskać pod numerami tel.: 501 542 564 i 601 135 239 lub pisząc na adres e-mail: biuro@popps.org.pl.


VIII Walny Zjazd Organizacji Pozarządowych Powiatu Sochaczewskiego odbędzie się w ramach projektu pn. ”Rozwój Porozumienia Organizacji Pozarządowych  Powiatu Sochaczewskiego i jego organizacji członkowskich”
ze środków Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich 2017r.


Jednocześnie serdecznie zapraszamy tych, którzy nie będą mogli osobiście przybyć na to spotkanie, do obejrzenia transmisji live na FB e-Sochaczew.pl (TUTAJ) oraz na portalu e-Sochaczew.pl w godzinach 18.00 - 20.00.


 5
Oceń
(1 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (0)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy