Zarzut usiłowania zabójstwa dla sprawcy przemocy

Zdjęcia i foto: Zarzut usiłowania zabójstwa dla sprawcy przemocy Rozboje, napady, przemoc sochaczew

W miejscowości Tułowice w trakcie imprezy suto zakrapianej alkoholem doszło do kłótni między konkubentami. Mężczyzna wylał na kobietę gorącą zupę, a następnie zadał jej dwa ciosy obuchem siekiery w głowę.

Lekarz pogotowia powiadomił dyżurnego sochaczewskiej komendy, że do Szpitala Powiatowego w Sochaczewie została przywieziona kobieta, która doznała urazu głowy w wyniku uderzenia obuchem siekiery. Ponadto lekarz stwierdził również oparzenia ciała drugiego i trzeciego stopnia.
W trakcie wykonanych czynności ustalono, że 38-letni mężczyzna w trakcie awantury wylał na swoją konkubinę gorącą zupę, a następnie zadał jej dwa ciosy w głowę obuchem siekiery. Kobieta trafiła do Szpitala Powiatowego w Sochaczewie, gdzie udzielono jej niezbędnej pomocy lekarskiej. Mężczyzna znany jest policjantom, ma wyrok w zawieszeniu za znęcanie. W dniu dzisiejszym prokurator przedstawił zarzuty usiłowania zabójstwa. Wobec mężczyzny został zastosowany środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres 3 miesięcy.

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Autor tego artykułu: Komenda Powiatowa Policji w Sochaczewie wyłączył możliwość komentowania.

e-Sochaczew.pl poleca filmy