Zaspiewali dla sochaczewian

/ 8 zdjęć
Zdjęcia i foto: Zaspiewali dla sochaczewian Koncerty i muzyka sochaczew
+3

W miniony czwartek tj. 25 października w Miejskim Ośrodku Kultury przy ul. Żeromskiego 8 odbył się kolejny już koncert charytatywny na rzecz niepełnosprawnych sochaczewian organizowany przez naszą placówkę pod patronatem Burmistrza Miasta Sochaczew. Koncert pod hasłem „Muzyka z serca płynąca” zgromadził wiele osób, którym los ludzi niepełnosprawnych nie jest obojętny. W zamian za okazane serce publiczność bawiła się przez blisko 2 godziny. W prezentowanym przez panią Barbarę Sobkowicz programie znalazły się występy sochaczewskich talentów, którymi w tym roku byli uczestnicy sekcji wokalnej w MOK filia Chodaków oraz uczniowie Państwowej Szkoły Muzycznej I i II stopnia w Sochaczewie. Na scenie wystąpili: Sebastian i Konrad Bańburscy, Piotr Zborowski, Miłosz Wąsik, Oliwia Adamczyk, Małgorzata Sejka, Aleksandra Stelmach oraz Patrycja Kowalska. Gościem Specjalnym czwartkowego koncertu była Pani Halina Frąckowiak - znana i lubiana piosenkarka, przez krytyków nazwana 'polską Arethą Franklin', wielokrotna laureatka festiwali m.in. Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu, która wykonała wiele niezapomnianych ever green piosenek, między innymi: „Napisz proszę', „Bądź gotowy już do drogi', „Papierowy księżyc' czy „Anna już tu nie mieszka'. Po koncercie z piosenkarką można było zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie oraz dostać autograf.
Dziękujemy wszystkim za udział w koncercie, a jednocześnie zapraszamy do udziału w kolejnych imprezach Miejskiego Ośrodka Kultury. Podziękowania składamy również patronom medialnym tj. „Echo Powiatu”, „Radio Fama”, „Ziemi Sochaczewskiej” oraz „Expressowi Sochaczewskiemu” za pomoc w propagowaniu naszego przedsięwzięcia.
Wydarzenie to było jedną z propozycji imprez Miejskiego Ośrodka Kultury wchodzących w kalendarz tegorocznego cyklu imprez Sochaczewska Jesień Kulturalna.
MOK, ul. Żeromskiego 8

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Autor tego artykułu: Miejski Ośrodek Kultury wyłączył możliwość komentowania.

e-Sochaczew.pl poleca filmy