Zatrzymani sprawcy pobicia ze skutkiem śmiertelnym

Zdjęcia i foto: Zatrzymani sprawcy pobicia ze skutkiem śmiertelnym   Rozboje, napady, przemoc sochaczew

Do 10 lat pozbawienia wolności - taka kara grozi dwóm młodym mieszkańcom Sochaczewa podejrzanym o pobicie ze skutkiem śmiertelnym. Poszkodowany mężczyzna pomimo trzech miesięcy walki o życie, zmarł.


Niestety tragiczny okazał się być finał sprawy sprzed 3 miesięcy, kiedy to policjanci zostali powiadomieni, że w jednym z mieszkań znaleziono nieprzytomnego mężczyznę. Obrażenia jakich doznał pobity były na tyle poważne, że pomimo walki po trzech miesiącach zmarł.


Fakt, że pokrzywdzony mężczyzna pozostawał nieprzytomny, utrudniał nieco odnalezienie sprawców. Jednak policjantom udało się dzień po śmierci ofiary zatrzymać pierwszego podejrzanego. Był nim 18–letni mieszkaniec Sochaczewa. 

Młody sochaczewianin został doprowadzony do Prokuratury Rejonowej w Sochaczewie, gdzie usłyszał zarzut pobicia ze skutkiem śmiertelnym. Mężczyzna przyznał się do popełnionego czynu, a Sąd po zapoznaniu się z zebranym materiałem dowodowym postanowił zastosować wobec niego środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztu.


Drugi ze sprawców liczył na to, że uda mu się uniknąć kary, jednak został zatrzymany w ubiegłym tygodniu na terenie Warszawy. On również będzie odpowiadał za pobicie ze skutkiem śmiertelnym. 21 - latek spędzi w areszcie najbliższe trzy miesiące.


Sprawcy dopiero rozpoczęli dorosłe życie, a już będą ponosić konsekwencje swojej niedojrzałości i bezmyślności. Za popełnione przestępstwo grozi im do 10 lat pozbawienia wolności.


(źródło KPP Sochaczew)

M.

 



0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (0)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy