Zatrzymani za posiadanie środków odurzających

W ciągu ostatniego tygodnia policjanci z naszej jednostki zatrzymali czterech mężczyzn, którzy posiadali środki odurzające. Przypominamy, że w Polsce posiadanie narkotyków jest karalne i zagrożone karą do 3 lat pozbawienia wolności.

O tym, że narkotyki nie dają nic więcej niż kłopoty przekonał się 22-letni mieszkaniec Młodzieszyna. W dniu 7 lutego 2011 roku, około 22:00 funkcjonariusze z Posterunku Policji w Młodzieszynie legitymowali młodego mężczyznę, który samotnie siedział na przystanku autobusowym. Okazało się, że posiadał przy sobie torebkę z zawartością marihuany. Trafił do policyjnego aresztu, teraz odpowie za posiadanie środków odurzających.

6 lutego 2011 roku w Górkach na terenie gminy Brochów, młody mężczyzna miał w swoim samochodzie torebkę foliową z zawartością amfetaminy. Okazało się również, że posiadał on przy sobie telefon komórkowy pochodzący z kradzieży. Mężczyzna odpowie teraz przed sądem.

4 lutego 2011 roku policjanci patrolowali miejscowość Brochów i okolice. Podczas kontroli pojazdu marki Opel, u 23-letniego pasażera ujawniono torebkę foliową z zawartością amfetaminy. Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu i odpowie za posiadanie środków odurzających.

3 lutego policjanci zatrzymali do kontroli drogowej 21- letniego mieszkańca gminy Sochaczew, który kierował pojazdem marki Ford Transit. W wyniku wykonanych czynności okazało się, że mężczyzna posiadał przy sobie torebkę foliową z zawartością marihuany. Od zatrzymanego pobrano krew do badania na zawartość narkotyków, ponieważ nie można było wykluczyć, że mężczyzna kieruje pojazdem znajdując się pod wpływem środków odurzających.

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Autor tego artykułu: Komenda Powiatowa Policji w Sochaczewie wyłączył możliwość komentowania.

e-Sochaczew.pl poleca filmy