Zatrzymania za posiadanie narkotyków

Zdjęcia i foto: Zatrzymania za posiadanie narkotyków Narkotyki, alkohol sochaczew

Tylko w ten weekend zatrzymano cztery osoby, które posiadały przy sobie środki odurzające.


W piątek policjantki z Referatu Patrolowo – Interwencyjnego zauważyły mężczyznę stojącego na parkingu przy ulicy Warszawskiej. Mieszkaniec gminy Sochaczew na widok umundurowanych funkcjonariuszek odrzucił plastikowy pojemnik. Po sprawdzeniu zawartości okazało się, że w środku znajduje się 5 torebek z zawartością białego proszku. Przy mężczyźnie znaleziono również pojemnik z suszem roślinnym. Mężczyznę zatrzymano i doprowadzono do sochaczewskiej komendy. Trafił do policyjnego aresztu. Przedstawiono mu zarzut posiadanie środków odurzających.

W sobotę policjanci z sochaczewskiej komendy dostali informację o kolizji do której doszło przy ulicy Pokoju. Ustalili, że młoda mieszkanka Żyrardowa kierowała pojazdem marki Toyota Yaris znajdując się w stanie nietrzeźwości z wynikiem ponad 1 promila. Kobieta doprowadziła do kolizji z zaparkowanym Audi A4, nigdy nie posiadała prawa jazdy, a pojazd który prowadziła nie ma obowiązkowego ubezpieczenia OC. W trakcie wykonywanych czynności w portfelu kobiety znaleziono torebkę z zielonym suszem. Młodą żyrardowiankę zatrzymano i osadzono w policyjnym areszcie. Usłyszała już zarzuty kierowania pojazdem znajdując się w stanie nietrzeźwości, a także posiadania środków odurzających.

Kolejny zatrzymany to 29-letni mieszkaniec Sochaczewa. Policjanci zauważyli go na ulicy Toruńskiej, gdy spożywał alkohol w miejscu publicznym. Podczas legitymowania znaleziono przy nim szklaną fifkę i torebkę z zielonym suszem. On również został zatrzymany i osadzony w policyjnym areszcie. Odpowie teraz za posiadanie środków odurzających.

Policjanci przypominają, że posiadanie nawet małej ilości środków odurzających jest zabronione i zagrożone karą do 3 lat pozbawienia wolności.


foto poglądowe źródło policja.pl

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (0)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy