Zatrzymanie na targowisku miejskim za handel podróbkami

/ 2 zdjęć
Zdjęcia i foto: Zatrzymanie na targowisku miejskim za handel podróbkami Kradzieże, oszustwa, korupcja sochaczew

Sochaczewscy policjanci zwalczający przestępczość gospodarczą i korupcję zatrzymali 48-letniego obywatela Armenii, który na targowisku miejskim sprzedawał odzież, obuwie i perfumy z podrobionymi znakami towarowymi znanych marek. Mężczyźnie grozi do 2 lat pozbawienia wolności.

 

Sochaczewscy funkcjonariusze zwalczający przestępczość gospodarczą i korupcję ustalili, że 48-letni Ormianin, na terenie targowiska miejskiego wprowadza do obrotu odzież z podrobionymi znakami towarowymi znanych światowych marek. Na miejscu okazało się, że oprócz odzieży, mężczyzna sprzedawał także obuwie i perfumy. Oferowany przez niego towar był oczywiście zdecydowanie tańszy od oryginałów.

Policjanci zabezpieczyli łącznie 122 sztuki odzieży i perfum oraz sztuki obuwia, a mężczyznę zatrzymali i doprowadzili do sochaczewskiej komendy, gdzie wykonano z nim dalsze czynności procesowe. Trwa ustalanie strat, jakie w związku z przestępczym procederem poniosły firmy, których znaki markowe znalazły się na podrobionych towarach. Mężczyzna będzie odpowiadał za przestępstwo z ustawy Prawo własności przemysłowej, a grożą mu nawet 2 lata pozbawienia wolności.

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (0)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy