Zatrzymany pijany kierowca Scani

Zdjęcia i foto: Zatrzymany pijany kierowca Scani Narkotyki, alkohol sochaczew

Miał prawie 2 promile alkoholu w organizmie i kierował ciągnikiem siodłowym z niesprawną naczepą. Dzięki informacji od innego kierowcy, policjanci zatrzymali zestaw na drodze krajowej nr 92 i uniemożliwili kierowcy dalszą jazdę. Za popełnione przestępstwo grozi do 2 lat pozbawienia wolności.


Policjanci z sochaczewskiej komendy otrzymali zgłoszenie, że drogą krajową nr 92 jedzie ciągnik siodłowy z naczepą, która ma uszkodzone koło. Istniało również podejrzenie, że kierowca jest pod wpływem alkoholu. W stronę pojazdu ruszyli policjanci referatu patrolowo – interwencyjnego. Zatrzymali pojazd na „krajówce” w miejscowości Kożuszki Parcel. 


33 – letni kierowca scani od razu wzbudził podejrzenia policjantów. Poddano go badaniu na zawartość alkoholu w organizmie, które wykazało prawie 2 promile. Naczepa ciągnika siodłowego, którym kierował mieszkaniec powiatu mińskiego, miała niesprawne zawieszenie.


Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu, a zestaw został usunięty z drogi na koszt właściciela. Gdy mężczyzna wytrzeźwiał, usłyszał zarzuty kierowania pojazdem znajdując się w stanie nietrzeźwości. Za popełnione przestępstwo grozi do 2 lat pozbawienia wolności.mł. asp. Agnieszka Dzik


 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (0)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy