Zatrzymany z amfetaminą: poszukiwany listem gończym sochaczewianin w rękach policji

/ 1 komentarzy
Zdjęcia i foto: Zatrzymany z amfetaminą: poszukiwany listem gończym sochaczewianin w rękach policji Narkotyki, alkohol sochaczew


Policjanci Wydziału Kryminalnego zatrzymali 36-letniego mieszkańca miasta, który posiadał w domu środki odurzające. Ponadto mężczyzna był poszukiwany listem gończym w celu odbycia kary pozbawienia wolności. Sochaczewianin usłyszał zarzut posiadania środków odurzających.


W jednym z mieszkań na terenie miasta, sochaczewscy kryminalni zatrzymali 36-latka, który według ich ustaleń – miał posiadać środki odurzające. Ponadto, mężczyzna był poszukiwany listem gończym w celu odbycia kary pozbawienia wolności. Funkcjonariusze znaleźli w jego mieszkaniu torebki foliowe z białym proszkiem, puste torebki foliowe i wagę elektroniczną. Proszek poddano badaniu, które wykazało, że jest to amfetamina o łącznej wadze ponad 7 gramów. Policjanci przypominają, że posiadanie nawet niewielkiej ilości  środków odurzających jest prawnie zabronione i zagrożone karą do 3 lat pozbawienia wolności.

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (1)

Rambo-ostatnia krewRambo-ostatnia krew
0
O kur....a to co ja Butaprenu newet w moim apartamencie juz nawet nie moge miec ???? (2016-03-22 03:24)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy