Zatrzymany z kradzionymi kosmetykami i narkotykami

Zdjęcia i foto: Zatrzymany z kradzionymi kosmetykami i narkotykami  Narkotyki, alkohol sochaczew

Miał przy sobie narkotyki, a w samochodzie reklamówki z kradzionymi kosmetykami znanych firm. W jego domu policjanci znaleźli kolejne porcje marihuany. Mężczyźnie grozi do 5 lat pozbawienia wolności.


Dochodziła północ, gdy policjanci Referatu Patrolowo – Interwencyjnego zauważyli opla w którym siedziało dwóch mężczyzn. Ponieważ jeden z nich był zdenerwowany widokiem policjantów, podjęto decyzję o legitymowaniu. W trakcie czynności funkcjonariusze znaleźli przy kierowcy trzy torebki z amfetaminą, a na tylnej kanapie samochodu, reklamówki z kosmetykami znanych firm. Mężczyzna został zatrzymany i doprowadzony do sochaczewskiej komendy. Kryminalni pojechali do miejsca zamieszkania, gdzie podczas przeszukania znaleźli 15 torebek z marihuaną i kolejną torbę kosmetyków. 

Policjanci ustalili, że 22 – letni sochaczewianin pracował jako kierowca i po pobraniu kosmetyków z magazynu miał je dostarczać do wskazanych sklepów. Nieuczciwy pracownik po drodze kradł podkłady, korektory, tusze, kredki i inne kosmetyki.

Mieszkaniec Sochaczewa usłyszał już zarzuty dotyczące posiadania środków odurzających. Trwa ustalanie dokładnej wartości skradzionych przez niego kosmetyków. W najbliższym czasie usłyszy kolejne zarzuty, które będą dotyczyły kradzieży. Za popełnione przestępstwo grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności. 

mł. asp. Agnieszka Dzik

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (0)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy