Zatrzymany za handel podrobioną odzieżą

/ 1 komentarzy
Zdjęcia i foto: Zatrzymany za handel podrobioną odzieżą Kradzieże, oszustwa, korupcja sochaczew

Policjanci Zespołu do walki z Przestępczością Gospodarczą i Korupcją sochaczewskiej komendy zatrzymali 39 – letniego obywatela Rumunii, który handlował odzieżą z podrobionymi znakami towarowymi znanych marek odzieżowych. Mężczyźnie grozi do dwóch lat pozbawienia wolności.

 

Sochaczewscy policjanci zajmujący się zwalczaniem przestępczości gospodarczej i korupcji zatrzymali we wtorek 39 - letniego obywatela Rumunii, który na lokalnym targowisku sprzedawał odzież z podrobionymi znakami towarowymi różnych firm. Oferowane przez niego podkoszulki sprzedawał o wiele taniej, niż oryginalny produkt.

Mężczyzna był całkowicie zaskoczony obecnością funkcjonariuszy. Operacyjni znaleźli przy nim wiele koszulek z logo znanych marek odzieżowych, które były przeznaczone do sprzedaży. Zatrzymany miał przy sobie również kilkaset złotych i jak podejrzewają policjanci, pieniądze pochodzą z dziennego utargu ze sprzedaży podróbek. Cała kwota została zabezpieczona na poczet przyszłych kar i roszczeń.

 

Obywatel Rumunii, po przewiezieniu do sochaczewskiej komendy, usłyszał zarzut handlu towarem z podrobionymi znakami towarowymi. Mężczyźnie grozi do dwóch lat pozbawienia wolności.

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (1)

SieciechSieciech
0
Nic w tym dziwnego.. na sochaczewskim "rynku" taki handel kwitnie, szczegolnie wśród obcokrajowców :) (2017-06-25 22:33)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy