Zatrzymany za handel podróbkami

/ 2 zdjęć
Zdjęcia i foto: Zatrzymany za handel podróbkami Kradzieże, oszustwa, korupcja sochaczew

Sochaczewscy policjanci zwalczający przestępczość gospodarczą i korupcję zatrzymali 23-letniego mieszkańca gminy Młodzieszyn, który sprzedawał przez Internet odzież i perfumy z podrobionymi znakami znanych światowych marek. Za popełnione przestępstwo grozi mu do 2 lat pozbawienia wolności.

 

Policjanci z Zespołu d/w z Przestępczością Gospodarczą i Korupcją zatrzymali 23-letniego mieszkańca gminy Młodzieszyn, który handlował przez Internet podrobioną odzieżą i perfumami. Mundurowi ustalili, że mężczyzna od około roku sprzedawał podróbki na jednym z portali.

Wczoraj mundurowi weszli na teren jego posesji, gdzie znaleźli koszulki, bieliznę, obuwie, paski i perfumy z podrobionymi znakami towarowymi znanych światowych marek. Wśród zabezpieczonych rzeczy znalazły się również listy przewozowe i kilka tysięcy złotych pochodzących prawdopodobnie z przestępczego procederu.

Na poczet przyszłych kar i roszczeń policjanci oprócz pieniędzy zabezpieczyli również samochód 23-latka. Mężczyzna został doprowadzony do sochaczewskiej komendy, gdzie usłyszał zarzut z ustawy Prawo o własności przemysłowej. Za popełnione przestępstwo grozi mu do 2 lat pozbawienia wolności. 

 5
Oceń
(1 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (0)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy