Zatrzymany za usiłowania zabójstwa

/ 3 komentarzy
Zdjęcia i foto: Zatrzymany za usiłowania zabójstwa Rozboje, napady, przemoc sochaczew

67 – letni mieszkaniec Teresina został zatrzymany za podejrzenie usiłowania zabójstwa swojego brata. Grozi mu kara nawet dożywotniego więzienia.

Zdarzenie miało miejsce  na terenie gminy Teresin. W trakcie wykonywania czynności operacyjnych policjanci ustalili, iż między zatrzymanym mężczyzną a jego bratem doszło do awantury w trakcie której, oskarżony uderzył nożem w brzuch swojego brata. 58 – latek z obrażeniami trafił do sochaczewskiego szpitala. Funkcjonariusze zatrzymali sprawcę niedługo po zdarzeniu. Po wykonaniu badania na zawartość alkoholu okazało się, iż zatrzymany mężczyzna ma 1,6 promila. 

Aresztowany mężczyzna został doprowadzony do Prokuratury Rejonowej w Sochaczewie. Usłyszał on zarzut usiłowania zabójstwa. Po zapoznaniu się z materiałem sąd aresztował oskarżonego na trzy miesiące. Za przedstawione zarzuty grozi mężczyźnie nawet dożywotnie pozbawienie wolności. 

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (3)

linulinu
0
I alkohol jest legalny.... :-D (2018-06-28 13:20)
Pułkownik KwiatkowskiPułkownik Kwiatkowski
0
Ta dzisiejsza polszczyzna w internecie. Ta mania pisania o pewnym osobach "Ci" zamiast "ci". Ta mania błędnego stawiania przecinków."awantury w trakcie której, oskarżony" - po co ten przecinek po "której"? AWANTURY, W TRAKCIE KTÓREJ! (2018-06-28 13:23)
linulinu
0
dobrze ze nie napisali;

"...kolo ciepłno nożem typa, ale miał farciora, bo go konował odratował."

:D (2018-06-28 14:18)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy