Zawalczą o Life Festival Oświęcim: koncerty w Sochaczewie Dzień II

/ 2 zdjęć
Zdjęcia i foto: Zawalczą o Life Festival Oświęcim: koncerty w Sochaczewie Dzień II Koncerty i muzyka sochaczew

To będzie już druga w tym roku odsłona koncertów o występ na Life Festival Oświęcim w Pełnej Qlturce w Sochaczewie. Zapraszamy 23 kwietnia o godz. 19.00 do pubu na ul. Żeromskiego na występ zespołów ThE BlacK HorsemeN oraz HOLLOW QUARTET. Wejście Free, a moc muzycznych przeżyć gwarantowana.

 

Zgodnie z regułą Life On Stage, zwycięski zespół wskazany przez fanów wystąpi podczas Life Festival Oświęcim przed gwiazdą imprezy, formacją Queen + Adam Lambert. W tej chwili organizowane są ćwierćfinałowe koncerty tego konkursu.

W Life On Stage uczestniczy też Sochaczew. Za nami pierwszy dzień koncertów, przed nami drugi. Już w najbliższą sobotę 23 kwietnia o godz. 19.00 w pubie Pełna Qlturka przy ul. Żeromskiego zagrają dwa zespoły: ThE BlacK HorsemeN oraz HOLLOW QUARTET.

ThE BlacK HorsemeN słynie z rockowego show, którego nieodzownym elementem jest przesterowana wiolonczela. Grupa powstała 15 lat temu w Warszawie i gra GunshoT, porywając w sposób absolutny publiczność. Koncerty ThE BlacK HorsemeN są niezwykle energetyczne, zaangażowanie członków zespołu udziela się widowni, tym bardziej, że utwory grupy to połączenie hard rocka z wpadającą w ucho melodią. Szersza publiczność zna zwłaszcza wokalistę zespołu MeroTa, który najpierw brawurowo wygrał docinek programu Szansa na sukces śpiewając piosenkę Stana Borysa „Jaskółka uwięziona”, a następnie wygrał cały program podczas finałowego koncertu w sali kongresowej. Dzięki temu mógł wystąpić wraz ze swoim zespołem podczas Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu w dniu koncertu Debiutów w 2004 roku.

HOLLOW QUARTET używa wyłącznie instrumentów akustyczno-elektrycznych, posiadających pudła rezonansowe. Stąd zresztą „hollow”, czyli „pustka” w nazwie. A „quartet” dlatego, że początkowo grali w cztery osoby. Mimo że dziś zespół stanowi osób pięć, nadal pozostali quartetem. Ich muzyka to pomieszanie folku i rocka, choć znajdziemy też brzmienia blues’a, popu i inne. Szersza publiczność zna HOLLOW QUARTET dzięki udziałowi w programie „Must be the music tylko muzyka”, kiedy to dostali się do półfinału. Dokładnie 21 marca 2016 r. wydali swój debiutancki album „Chodź ze mną".

 


Zapraszamy jeszcze raz na koncert w Pełnej Qlturce. Wstęp oczywiście wolny.

 

 

Informacje dodatkowe
  5
  Oceń
  (2 głosów)

   

  Zobacz kto wybiera się na tą imprezę:  wybieram się tam!

  Opinie i komentarze użytkowników (0)

  skomentuj ten artykuł

  e-Sochaczew.pl poleca filmy