Zawalczyli w Warce

Zdjęcia i foto: Zawalczyli w Warce Pływanie sochaczew

 Na zakończenie wiosenno - letniego sezonu w pływaniu dziesięcioro naszych zawodników w sobotę 8 czerwca wystartowało w zawodach pływackich o Puchar Burmistrza Miasta Warka.Ostanie zawody w sezonie, mogłoby się wydawać, że będą potraktowane lajtowo przez naszych "dwójkowiczów". Nic bardziej mylnego. Trenujemy do końca i walczymy do końca.
I to się opłaciło. Nie były to zawody na poziomie centralnym, gdzie forma sportowca musi być jak najwyższa, aby zrobić najlepszy wynik. Ale dla nas było to zakończenie sezonu i startów w zawodach. To były nasze "mistrzostwa" , gdzie większość ustanowiła nowe własne rekordy życiowe i wielokrotnie stawała na podium. 
W rankingu medalowym i klasyfikacji drużynowej zajęliśmy 6 miejsce na 16 startujących drużyn.
Dobre starty, zdobywając medale zanotowali dopiero co pukający do sportowych basenów w Polsce młodzi chłopcy, Szymon, Maksymilian i Wojtek.Cieszy postawa i duch walki Naszej liderki Zuzanny Denisiewicz , która po przepłynięciu 100m zmiennym , niespełna 20min później na 100m grzbietem wywalcza złoto z rekordem życiowy poprawionym o 2s.
Udział w zawodach wzięli.
Zuzanna Denisiewicz, Aleksandra Czubik, Marta Czubik,Natali Adamczy, Szymon Jaczyński, Sebastian Głowacki,Adam Czajka, Szymon Mierzejewski, Maksymilian Kruszewski, Wojciech Pawelec.
Gratulujemy.
Wyniki z zawodów:
http://live.megatiming.pl/stepn…/2019/06_08_warka/wyniki.htm

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (0)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy