Zawodowcy na start... w Iwaszkiewiczu

/ 15 zdjęć
Zdjęcia i foto: Zawodowcy na start...  w Iwaszkiewiczu  Edukacja sochaczew
+10

                Od marca 2018 roku  w Zespole Szkół im. Jarosława Iwaszkiewicza  ruszył  projekt unijny „Zawodowcy na start”. Projektem objętych jest 130 uczniów  z technikum : ekonomicznego,  hotelarstwa, żywienia i usług gastronomicznych, organizacji reklamy. Jednym z celów projektu jest wyposażenie uczniów w kompetencje, umiejętności i kwalifikacje zawodowe ( teoretyczne i praktyczne) oczekiwane przez pracodawców.

„Zawodowcy z Iwaszkiewicza”   zrealizowali  już wiele zaplanowanych w projekcie zadań, w tym: warsztatyBudowanie i zarządzanie zespołem -  praca zespołowa, Zarządzanie czasem i odporność na stres, Inteligencja emocjonalna w praktyce oraz  kursy:  baristyczny, barmański, obsługi kasy fiskalnej, grafiki komputerowej, "Księgowość malej firmy", "Zastosowanie Excela w finansach małej firmy”, szkolenie w ramach Akademii Dietetyka i Akademii Zdrowej Żywności w SGGW w Warszawie. W trakcie realizacji są  kurs sommelierski i zajęcia z języka angielskiego w biznesie.

Realizacja całego  projektu możliwa jest dzięki współpracy Starostwa Powiatowego w Sochaczewie, Unii Producentów i Pracodawców Przemysłu Mięsnego oraz Dyrekcji Szkoły. Projekt jest realizowany w ramach Regionalnego Projektu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego i finansowany z Funduszy Europejskich.

Fotorelacje z poszczególnych działań można znaleźć na stronie :
http://iwaszkiewicz.edu.pl

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Autor tego artykułu: Zespół Szkół im. J. Iwaszkiewicza w Sochaczewie wyłączył możliwość komentowania.

e-Sochaczew.pl poleca filmy