Zawody pływackie od młodzika do olimpijczyka - Warszawa

/ 4 zdjęć
Zdjęcia i foto: Zawody pływackie od młodzika do olimpijczyka - Warszawa Pływanie sochaczew

Dnia 27.10.2012r w Warszawie odbyły się Ogólnopolskie Zawody Pływackie z cyklu -Od Młodzika Do Olimpijczyka. W zawodach tych poraz pierwszy wystartowali najmłodsi zawodnicy UKS „dwójka” Sochaczew z rocznika 2004.Dla Zuzi Domańskiej, Asi Janickiej, Wojtka Bołoza oraz Igora Kowalskiego była to pierwsza tak duża impreza pływacka, która na starcie zgromadziła około 500 zawodników.
Nasi podopieczni w tak licznym towarzystwie spisali się bardo dobrze. Na szczególną pochwałę zasługują Zuzia i Wojtek, dla których były to pierwsze oficjalne ogólnopolskie zawody. Nasi wystartowali w dwóch konkurencjach 50m st. dow. i 50m st. grzb. Zuzia uplasowała się w połowie stawki wszystkich startujących zajmując odpowiednio 26 i 24 miejsce. Wojtek w grzbiecie zajął 17 miejsce na 47 startujących. W kraulu niestety musiał przerywać kilkakrotnie wyścig z powodu przeciekających okularów i czas uzyskany na finiszu był o kilkadziesiąt sekund gorszy od zakładanego. Pecha też miał Igor Kowalski, który nie spełnił wymogu regulaminowego dotyczącego stroju pływackiego i niestety nie mógł wystartować. Z naszej cztero osobowej kadry młodocianych pływaków świetnie wypadła Asi Janicka zdobywając złoto w konkurencji 50m st. grzbietowym uzyskując bardzo dobry czas 48.20.W pięćdziesiątce kraulem była 5 za co również otrzymała pamiątkowy dyplom.
Wszystkim Naszym zawodnikom gratulujemy uzyskanych rekordów życiowych, życzymy dalszych sukcesów i determinacji w uzyskiwaniu postępów w pływaniu.
Trenerzy
Domański Paweł
Sidor Jakub 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (0)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy