ZAWODY PŁYWACKIE O PUCHAR PREZYDENTA MIASTA CIECHANÓW z okazji XV-lecia klubu MPKS „ORKAR

/ 5 zdjęć
Zdjęcia i foto: ZAWODY PŁYWACKIE O PUCHAR PREZYDENTA MIASTA CIECHANÓW z okazji XV-lecia klubu MPKS „ORKAR Pływanie sochaczew


 

   W niedzielę zakończyły się zawody mające na celu sprawdzenie wszechstronnego wyszkolenia młodych pływaków i wyłonienie najlepszej zawodniczki i zawodnika 11 i 12 letniego w I rundzie Sprawdzianu Wszechstronności Stylowej. Jest to pierwszy z trzech etapów rywalizacji, której finałem dla zawodników 12 – letnich będzie start w czerwcowych Mistrzostwach Polski w Ostrowcu Świętokrzyskim. 

  W drugim dniu zawodów ciechanowskich ,,dwójkę” Sochaczew reprezentowali: Janicki Michał 2002, Komendarek Mikołaj 2001 i Alicja Ulicka 2001. Cała trójka zaprezentowała się bardzo dobrze ustanawiając nowe, bardzo wartościowe rekordy życiowe w swoich koronnych konkurencjach i w debiutanckim starcie długodystansowym tj. 400 metrów stylem dowolnym dla 11 latków i 800 metrów dla 12 – latków. Na listę medalową tego dnia wpisała się Ala Ulicka zdobywając złoto w stylu grzbietowym i srebro na 800 metrów oraz Mikołaj Komendarek – srebro w stylu klasycznym i V na 800m. 

Bardzo dobry występ zanotował również nasz jedynak 11 - letni na 400 dowolnym, który przepłynął ten dystans w czasie 5.46,00.

W klasyfikacji na najlepszą zawodniczkę 12 – letnią zawodów Ala nieznacznie przegrała 

z reprezentantką  Warszawy i ostatecznie zajęła 2 miejsce . 

Gratulujemy !!!!

    Po wynikach uzyskanych w zawodach w Ciechanowie i zdobyciu przez skromną 

5 – osobową grupę reprezentantów UKS ,,dwójka” Sochaczew 10 medali trenerzy 

z optymizmem patrzą na nadchodzący Nowy Rok pływacki, w którym czeka nas wiele imprez sportowych, na których Nasi pływacy będą potwierdzać swoją przynależność do krajowej czołówki.

    Zawody uświetnił swoją obecnością v – ce Mistrz Olimpijski w Podnoszeniu Ciężarów Szymon Kołecki ( na zdjęciu)


 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (0)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy