Zbierzmy nadzieję dla Pawła Piątka

/ 2 zdjęć
Zdjęcia i foto: Zbierzmy nadzieję dla Pawła Piątka Zdrowie sochaczew

Zbierzmy nadzieję dla Pawła.

Wstajesz rano. Poniedziałek. To najcięższy dzień w tygodniu. Jeszcze tylko dziecko do przedszkola lub szkoły i wizyta w pracy. Tam osiem godzin ciężkiego bytu i powrót. Zakupy, dzieci i gotowanie. Padasz wieczorem w swoim ulubionym fotelu. Taka nasza codzienność. Czasem zburzona. Wtedy wszystko się zmienia. Każdy kolor Twoich dni zmienia barwę. Czasem los przynosi chorobę. Wtedy inaczej dostrzegasz codzienne zakupy, zabawy z dziećmi, najzwyklejsze rzeczy dają Ci radość. Sympatię pomieszaną z lękiem ile to potrwa. Czy będę tu jutro? Tak wygląda teraz codzienność Pawła Piątka. 

Fantastycznego chłopaka z wielkimi projektami na swoim koncie. Zbiórki na osoby potrzebujące, organizacja świąt w domu dziecka. Znamy go ze Zlotu Fiata 126 , którego jest wielkim fanem. W tej codzienności dopadła go choroba, zdiagnozowany nowotwór złośliwy nosogardła. 

Tylko nowoczesne metody leczenia w Niemczech mogą dać mu szansę na spacery z córką, której chce dalej pokazywać świat. Jeszcze tyle rzeczy do zrobienia, jeszcze tyle dni przed nim. Kwota jaką potrzeba zebrać to 200 tyś złotych. Mamy możliwość dać mu życie.  Udowodnijmy, że dobro wraca. 

Nr konta 93 1050 1025 1000 0090 9491 8332 

Z dopiskiem pomoc dla Pawła

Tylko tyle i aż tyle. 


 5
Oceń
(2 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (0)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy