Zbliża sie Pożegnanie Lata w Iłowie

/ 3 komentarzy
Zdjęcia i foto: Zbliża sie Pożegnanie Lata w Iłowie Imprezy cykliczne sochaczew

W dniu 29 sierpnia (ostatni czwartek sierpnia ) w Iłowie na boisku przy Gimnazjum odbędzie się Pożegnanie Lata. Jest to impreza plenerowa, którą władze gminy organizują na zakończenie wakacji już po raz po raz XVI. 


Zatem Pożegnanie Lata na trwałe wpisało się w kalendarium imprez, odbywających  się w Iłowie i jest już dobrze znane na terenie znacznie większym niż powiat sochaczewski. Warto przypomnieć, że gwiazdami imprezy w latach ubiegłych były takie zespoły jak Lady Pank, Kombi, Bajm, Bed Boys Blue, No Mercy i wiele innych. 


W tym roku jako gwiazda wieczoru wystąpi Limahl - brytyjski piosenkarz pop, który ww latach 80 XX wieku był wokalistą zespołu kajagoogoo, a potem odnosił sukcesy jako solista. Oprócz tego, nie zabraknie znanych wykonawców muzyki disco polo i dance, takich jak Weekend, Boys, Akcent oraz Classik, który na Pożegnanie Lata w Iłowie przygotuje specjalny recital związany z 20-leciem ich działalności artystycznej.

 

Informacje dodatkowe
  0
  Oceń
  (0 głosów)

   

  Zobacz kto wybiera się na tą imprezę:
  wybieram się tam!

  Opinie i komentarze użytkowników (3)

  TCTC
  0
  Warto przypomnieć sesję rady gminy z dnia 28.08.2012, podczas to której Wójt mówi o wąpliwej promocji Iłowa za pomocą tej imprezy, i stwierdzenie  przewodniczącego rady gminy, iż boli serce, gdy widzi jak niszczone jest boisko przez organizatorów. A teraz okazuje się, że głównym organizatorem jest Urząd Gminy? Coś mi się wydaję, że ktoś dezinformuje opinię publiczną, bo kto inny finansuje  i organizuje Pożegnanie lata. Co więcej warto dodać że Classic, powinno być napisane przez c na końcu, zwłaszcza że jest to zespół z Iłowa i dzięki niemu organizowane jest pożegnanie lata. Nie trzeba być fanem tej muzyki, aby dostrzec potencjał w niemal 10 tyś przebywających gości, odpowiednio promując walory turystyczne gminy możemy wydłużyć pobyt tychże turystów, lub choćby zachęcić ich do ponownego odwiedzenia Ziemi Iłowskiej.
  (2013-08-20 07:52)
  monialmonial
  0
  A czemu taka impreza jest organizowana w srodku tygodnia??? Przeciez mimo iz to sa wakacje to wiekszosc ludzi pracuje w tym czasie. Jak mamy sie wybrac na ta impreze,a potem rano wstac do pracy???? Wlasnie dlatego mimo szczerych checi nie przybedziemy..............A szkoda:)
  (2013-08-20 19:18)
  iksiks
  0
  Zawsze mnie to zastanawiało dlaczego to się odbywa co roku w czwartek. Moje wytłumaczenie jest takie, że o wiele łatwiej i taniej ściągnąć gwiazdy w środku tygodnia niż w letni weekend kiedy wiadomo, że jest mnóstwo koncertów. (2013-08-26 00:39)

  skomentuj ten artykuł

  e-Sochaczew.pl poleca filmy