Zdarzenia z drugiego tygodnia marca

08.03.2009r.
Ok. godz. 14.00 z jednego ze sklepów przy ul. Warszawskiej w Sochaczewie Stanisław O. lat 32 dokonał kradzieży pięciu butelek wódki.

Ok. godz. 19.30 w Ogrzewnicach kierująca samochodem marki Renault najechała na nieoświetlony pojazd ciężarowy. Kobieta i jadący z nią pasażerowie trafili do szpitala.

09.03.2009r.
Sprawcy o nieustalonych personaliach włamali się do sklepu przy ul. Piłsudskiego w Sochaczewie po czym zabrali z jego wnętrza papierosy i karty statorowe różnych operatorów.

Ok. godz. 7.00 na ul. 600 lecia został zatrzymany do kontroli drogowej kierowca mercedesa. Jak się okazało Wiesław Ż. lat 52 miał w wydychanym powietrzu miał prawie promil alkoholu.

W sobotę nieznany sprawca ukradł z jednego z domów w Łosicach laptopa i telefon komórkowy.

10.03.2009r.

Ok. godz. 14.00 na skrzyżowaniu ulic Młynarskiej i Grunwaldzkiej w Sochaczewie doszło do wypadku drogowego. 59 letnia kobieta wykonując manewr cofania potrąciła przechodzącą przez jezdnię starszą kobietę, która z ogólnymi obrażeniami ciała została przewieziona do szpitala.

11.03.2009r.

Tuż po północy na ul. Sienkiewicza policjanci zatrzymali nietrzeźwego rowerzystę. Damian L. miał w wydychanym powietrzu prawie trzy promile alkoholu.

Ok. godz. 9.30 sprawca o nieustalonych personaliach wykorzystał nieuwagę starszego mężczyzny i ukradł mu z kieszeni dokumenty od samochodu i prawo jazdy. Do kradzieży doszło na targu w Kozłowie Biskupim.

W nocy sprawca o nieustalonych personaliach włamał się do bagażnika fiata uno po czym ukradł z niego min. koło zapasowe, podnośnik samochodowy i klucze.

12.03.2009r.

W nocy nieznani sprawcy po tym jak przecięli plandekę w naczepie samochodu ciężarowego ukradli z niej ponad 100 szt. opon samochodowych . Kradzież miała miejsce na jednym z parkingów w gm. Młodzieszyn.

Sprawcy o nieustalonych personaliach ukradli cztery kołpaki z kół samochodu zaparkowanego przy ul. 600 lecia w Sochaczewie.

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (0)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy