Zdarzenia z ostatniego tygodnia lipca

24.07.2009r.
Tuż po północy policjanci zatrzymali do kontroli drogowej matiza. Jak się okazało kierujący nim 20-letni Łukasz K. miał w wydychanym powietrzu prawie 2 promile alkoholu. Ponadto mężczyzna ten nie posiadał wymaganych dokumentów od pojazdu.

Około godz. 2.50 w Sochaczewie na ul. 15 Sierpnia dwóch mężczyzn o nieustalonych personaliach ukradło mieszkańcowi Sochaczewa portfel wraz z dokumentami i srebrną obrączkę.

W nocy nieznani sprawcy ukradli 4 akumulatory od samochodów ciężarowych. Zdarzenie miało miejsce w gm. Teresin.


W godzinach porannych nieznany sprawca z samochodu zaparkowanego przy ul. Sienkiewicza w Sochaczewie zabrała koło zapasowe, akumulator oraz wycieraczki.

25. 07. 2009 r.
W nocy nieznany sprawca uszkodził trzy betonowe słupki przy ogrodzeniu posesji w miejscowości Koszajec.

Ok. godz. 21.00 na ulicy Szymanowskiej policjanci ujawnili kierowcę „na podwójnym gazie”. Andrzej K. lat 49, wydmuchał ponad 2 promile alkoholu.

26. 07. 2009 r.

Nieznany sprawca uszkodził drzwi wejściowe do hali sportowej w jednej ze szkół podstawowych w Sochaczewie.

W nocy osoba o nieustalonych personaliach zniszczyła ponad 70 sztuk betonowych płyt w ogrodzeniu na szkodę Zespołu Szkół w Kątach.

27. 07 2009 r.

W dniu dzisiejszym do KPP w Sochaczewie zgłosiła się osoba, która poinformowała, że w nocy z 24/25 lipca nieznany sprawca wykorzystał jej nieuwagę i z otwartego mieszkania ukradł telefon komórkowy.

Roman R. przywłaszczył sobie elektronarzędzia w postaci szlifierki i nożyc do cięcia blachy.
Ok. godz. 19.00 policjanci z Młodzieszyna zatrzymali nietrzeźwego rowerzystę. Wiesław O. lat 50, kierował jednośladem mając w wydychanym powietrzu ponad 2 promile alkoholu.

28. 07. 2009 r.
Ok. godz. 10.30. z niezamkniętego samochodu zaparkowanego przy ul. Pokoju nieznany sprawca ukradł saszetkę z dokumentami, kartami bankomatowymi oraz pieniędzmi.

Ok. godz. 22.00 nieznany sprawca wykorzystał nie uwagę mieszkańca ul. Senatorskiej i z niezamkniętego mieszkania zabrał torebkę w której był portfel z pieniędzmi i dokumenty.

29.07.2009r.

W nocy nieznani sprawcy po tym jak wybili szybę w oknie jednego ze sklepów w gm. Nowa Sucha zabrali pozostawione tam pieniądze.

Tej samej nocy w Nowej Suchej sprawca o nieustalonych personaliach włamał się do garażu, z którego zabrał szlifierkę i agregat prądotwórczy.

W Karwowie sprawca o nieustalonych personaliach wybił dwie szyby w domkach letniskowych.

30.07.2009r.

W dniu dzisiejszym Komenda Powiatowa Policji została powiadomiona, że dzień wcześniej tuż przed godz. 19.00 kierowca o nieustalonej tożsamości zatankował do samochodu prawie 30 l. benzyny i nie uiszczając opłaty oddalił się w nieznanym kierunku.

W nocy nieznany sprawca ukradł przewody ze słupów z trakcją telefoniczną.

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (0)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy