Zdarzenia z terenu pow. sochaczewskiego - 10.07.2009

03.07.2009r.

Tego dnia policjanci zatrzymali trzech nietrzeźwych rowerzystów.
Rekordzista – Krzysztof R. jechał ul. 15 Sierpnia w Sochaczewie i miała w wydychanym powietrzu ponad 1,5 promila alkoholu.

04.07.2009r.

Policjanci w czasie patrolu na ul. Konstytucji 3 Maja ujawnili mężczyznę, który nie dość, że spożywał alkohol w miejscu publicznym, używał przy tym słów wulgarnych to jeszcze odmówił podania danych. Jak się okazało był to 25 letni Daniel K., który za popełnione wykroczenia odpowie przed sądem.

Ok. godz. 10.00 w Kole kierujacy vw 20 letni Grzegorz K. zakończył jazdę na przydrożnym drzewie. Jak się okazało prowadził pojazd na „podwójnym gazie”. Miał w wydychanym powietrzu prawie promil alkoholu.

Ok. godz. 12.30 na ul. Olimpijskiej nieznany sprawca wykorzystał nieuwagę mężczyzny i ukradł pozostawiona na dachu saszetkę z pieniędzmi i dokumentami.

Ok. godz. 18.00 23 - letni Paweł W. ukradł mieszkańcowi Sochaczewa motorolę K1. Teraz za przestępstwo, którego się dopuścił odpowie przed sądem.

05.07.2009r.

Ok. godz. 12.00 kierująca matizem 59 – letnia kobieta nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu i uderzyła w jadącego po drodze z pierwszeństwem rowerzystę. Kierujący rowerem z ogólnymi obrażeniami ciała zastał przewieziony do szpitala. Do wypadku doszło w Kurdwanowie w gm. Nowa Sucha.

Ok. godz. 12.40 dyżurny KPP w Sochaczewie został powiadomiony, że w Giżycach kierujący volvo potracił motocyklistę. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierowca volva nie dostosował prędkości do warunków na drodze i chcąc uniknąć zderzenia z poprzedzającym go pojazdem zjechał na przeciwny pas ruchu, gdzie uderzył w motor. Kierowcy biorący udział w zdarzeniu byli trzeźwi.

W godzinach popołudniowych sprawca o nieustalonych personaliach ukradł pozostawiony na klatce schodowej przy ul Płockiej w Sochaczewie rower górski.

Ok. godz. 19.00 w Kornelinie kierujący matizem 34-letni Rafał B. z niewyjaśnionych przyczyn zjechał na prawe pobocze i uderzył w przydrożne drzewo. Kierowca wraz z dwoma pasażerami zostali przewiezieni do szpitala.

Ok. godz. 22.30 w Młodzieszynie nieznany mężczyzna zbił szybę czołową w vw.

06.07.2009r.

W jednym ze sklepów przy Al. 600- lecia w Sochaczewie Dariusz C. ukradł laptopa znanej firmy oraz pamięć przenośną.

07.07.2009r.

Ok. godz. 14.00 po drodze publicznej w Januszowie poruszał się nietrzeźwy rowerzysta. Bogusław S. lat 50 „wydmuchał’ ponad 3 promile alkoholu.

Ok. godz. 22.30 na jednej ze stacji benzynowych w gm. Sochaczew nieznany sprawca zatankował do swojego pojazdu paliwo i nie uiszczając opłaty oddalił się w nieznanym kierunku.

08.07.2009r.

W nocy został ujawniony nietrzeźwy kierowca samochodu. Piotr O. lat 24 „wydmuchał” ponad 2,5 promila alkoholi i jak się okazało wobec wymienionego sąd za to samo przestępstwo orzekł już wcześniej zakaz prowadzenia pojazdów.


W godzinach nocnych sprawca o nieustalonych personaliach z remizy strażackiej w Mokasie ukradł piłę spalinową, radiostację samochodową oraz przedłużacz.

W nocy złodziej zabrał cztery kołpaki z kół samochodu z zaparkowanego przy ul. Batalionów Chłopskich w Sochaczewie.

09.07.2009r.

Ok. godz. 11.30 mężczyzna o nieustalonych personaliach wykorzystał nieuwagę oraz łatwowierność starszej kobiety i ukradł jej pewną kwotę pieniędzy.

Ok. godz. 20.00 policjanci zatrzymali kobietę, która jechała ul. XX lecia w Teresinie „wężykiem. Anna B. lat 45 jechała rowerem mający w wydychanym powietrzu prawie 2 promile alkoholu.

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (0)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy