Zdarzenie drogowe zakończone pobiciem

/ 1 komentarzy
Zdjęcia i foto: Zdarzenie drogowe zakończone pobiciem  Rozboje, napady, przemoc sochaczew

8 września w miejscowości Altanka doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że ta kolizja skończyła się pobiciem 45 - letniego mieszkańca gminy Sochaczew. 

8 września w miejscowości Altanka Kierujący pojazdem marki BMW uderzył w tył pojazdu marki Opel Astra, a następnie w płot posesji uszkadzając kilka przęseł. Następnie z auta sprawcy wysiadło trzech mężczyzn, którzy grożąc pokrzywdzonemu, kazali mu odjechać. Kierowca Opla w obawie o własne bezpieczeństwo oddalił się, po czym natychmiast zawiadomił swojego szwagra oraz policję. Po chwili przybył proszony o to 45- letni mieszkaniec gminy Sochaczew i wspólnie z pokrzywdzonym udali się w miejsce zdarzenia. Niestety skończyło się to pobiciem szwagra przez trzech agresywnych mężczyzn.

Jak relacjonuje KPP w Sochaczewie:

,,Przybyli na miejsce funkcjonariusze w wyniku pościgu zatrzymali jednego ze sprawców. W toku podjętych czynności w kolejnych dniach zatrzymano pozostałych sprawców.  Wszyscy trzej przyznali się do pobicia mężczyzny i poddali się dobrowolnie karze."

(źródło KPP Sochaczew)

M.

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (1)

robroyrobroy
+1
jaka surowa jest kara poddana dobrowolnie?bo mam na okujednego zbira i nie wiem czy się opłaca? (2019-09-16 18:42)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy