Zderzenie aut w Kuznocinie: kierowca Audi miał 4 promile

/ 2 komentarzy / 5 zdjęć
Zdjęcia i foto: Zderzenie aut w Kuznocinie: kierowca Audi miał 4 promile Wypadki sochaczew

Dziś przed 15.00 doszło do groźnej kolizji na krajowej 92 w miejscowości Kuznocin gmina Sochaczew. W zdarzeniu uczestniczyły samochód osobowy Audi oraz mlekowóz z przyczepą marki Daf. W wyniku kolizji, doszło do dużego, groźnego wycieku paliwa. Kierowca Audi był kompletnie pijany, miał prawie 4 promile.

 

Jak informuje Komenda Powiatowa Policji w Sochaczewie, kierowca Audi, który doprowadził do zderzenia z ciężarówką Daf, był nietrzeźwy, miał prawie 4 promile. Pijany 46-letni mieszkaniec powiatu łowickiego trafił do policyjnego aresztu, funkcjonariusze zatrzymali też jego prawo jazdy.

Zgłoszenie o wycieku paliwa dyżurny Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Sochaczewie odebrał dokładnie o 14.59. Do miejscowości Kuznocin skierowano dwa zastępy straży: 631[M]21 - GBA 2,5/36 i 631[M]60 - SLRChem z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej PSP w Sochaczewie. W chwili przybycia strażaków, na miejscu kolizji była już policja. Kierowcy samochodów uczestniczących w kolizji nie potrzebowali pomocy medycznej.

- Działania strażaków polegały na sorpcji rozlanego paliwa z jezdni przy użyciu sorbentu oraz wypompowaniu resztek z rozszczelnionego zbiornika – informuje Sochaczew998.

Akcja trwała około 3 godziny.


foto źródło KP PSP Sochaczew, Sochaczew998


 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (2)

SochoBikerSochoBiker
0
Powinien w takim razie płacić za całą akcję z własnej kieszeni! (2016-04-11 21:11)
DurianDurian
0
i zapłaci
Regres z Oc sprawcy wypadku
(2016-04-11 22:21)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy