Zderzenie aut – korek na obwodnicy Sochaczewa

/ 2 komentarzy / 5 zdjęć
Zdjęcia i foto: Zderzenie aut – korek na obwodnicy  Sochaczewa Wypadki sochaczew

Na obwodnicy Sochaczewa między rondem Żyrardowska a zjazdem na ul. 15. Sierpnia doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych. W tej chwili jest tam ruch wahadłowy kierowany przez policjantów. Nie wiadomo, jak długo potrwają utrudnienia.

 

Na miejscu interweniowała straż pożarna. Jak powiedział nam rzecznik prasowy KPPSP Rafał Krupa, osoby jadące samochodami opuściły auta o własnych siłach. Pomocy poszkodowanym udzielił zespół ratownictwa medycznego, nie mamy wiedzy na temat stanu ich zdrowia.

Aktualizacja z godz. 16.30:

Utrudnienia w ruchu trwały kilka godzin. Komentarz rzeczniczki KPP Sochaczew Agnieszki Dzik w tej sprawie:

- 29-letni mieszkaniec Sochaczewa, kierując pojazdem marki Honda, nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu pojazdowi marki Ford. Sprawcę ukarano mandatem karnym.

 

 5
Oceń
(2 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (2)

GRZECHGRZECH
+1
Powinni zrobić objazd przez most... ;) (2016-06-15 14:54)
robroyrobroy
0
jak dla mnie ,takie usuwanie skutków zderzenia,bez ofiar ,winno trwać nie więcej jak pół godziny od przyjazdu służb ratowniczych,są aparaty wysokiej rozdzielczości,zrobić parę zdjęć + zeznanie świadków i samochody na lawety albo do rowu,rozdmuchane procedury kiedy to policjant chodził z kółkiem i mierzył odległości pozostały,celebracja zwykłej stłuczki trwa i trwa,policjantom to wisi służba leci ale kierowców pieron strzela kiedy po godzinnym oczekiwaniu jadą i widzą dwa samochody które stuknięte na drodze skutecznie blokują ruch (2016-06-15 17:07)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy