Zderzenie ciężarówek w Młodzieszynie

/ 7 zdjęć
Zdjęcia i foto: Zderzenie ciężarówek w Młodzieszynie Wypadki sochaczew
+2

W dniu 28 września, o godzinie 7:20, dyżurny Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego PSP w Sochaczewie odebrał zgłoszenie o zdarzeniu drogowym na skrzyżowaniu drogi krajowej nr 50 z ulicą Sochaczewską w Młodzieszynie (gmina Młodzieszyn). Do zdarzenia zadysponowane zostały dwa zastępy z sochaczewskiej Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej PSP oraz dwa zastępy z Ochotniczej Straży Pożarnej w Młodzieszynie.

 

Po dojeździe na miejsce zdarzenia stwierdzono, że ciągnik siodłowy marki Mercedes z naczepą typu cysterna (pusta) uderzył w tył naczepy samochodu ciężarowego DAF przewożącego towar spożywczy. W chwili przybycia zastępów kierowca samochodu DAF znajdował się poza pojazdem i nie uskarżał się na żadne dolegliwości. Kierujący Mercedesem pozostawał przytomny w rozbitej kabinie samochodu.

Działania straży pożarnej polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, odłączeniu akumulatorów, ewakuacji poszkodowanego z pojazdu i udzieleniu kwalifikowanej pierwszej pomocy (zaopatrzenie ran ciętych oraz unieruchomienie złamanej kończyny dolnej) do czasu przybycia zespołu ratownictwa medycznego.

Działania ratownicze prowadzone przez 6 strażaków PSP i 6 strażaków OSP zakończono o godzinie 11:05.

Tekst: st. kpt. T. Fijołek, zdjęcia: asp. G. Kuras, st. sekc. T. Sejdak

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (0)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy