Zderzenie motocykli na obwodnicy Sochaczewa

/ 1 komentarzy / 4 zdjęć
Zdjęcia i foto: Zderzenie motocykli na obwodnicy Sochaczewa Wypadki sochaczew


W dniu 24 sierpnia, o godzinie 21:13, dyżurny Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego PSP w Sochaczewie przyjął zgłoszenie o zdarzeniu drogowym na 19. kilometrze drogi nr 92. Do zdarzenia zadysponowane zostały dwa zastępy z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej PSP w Sochaczewie.

 

Po dojeździe na miejsce zdarzenia i przeprowadzeniu rozpoznania ustalono, że doszło do zderzeniach dwóch motocykli – Kawasaki i Suzuki. Jeden z kierujących znajdował się na poboczu jezdni, natomiast drugi oddalił się z miejsca zdarzenia w nieznanym kierunku.

Działania straży pożarnej polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia oraz udzieleniu poszkodowanemu kwalifikowanej pierwszej pomocy do czasu przybycia zespołu ratownictwa medycznego. Równolegle zasypano sorbentem rozlane na jezdni płyny eksploatacyjne oraz wahadłowo kierowano ruchem drogowym w obrębie miejsca zdarzenia. Przeszukano także pobliski teren, ale nie napotkano drugiego z kierujących. Miejsca zdarzenia do prowadzenia dalszych czynności przekazano funkcjonariuszom policji.

Działania prowadzone przez 6 strażaków zakończono o godzinie 22:09.

Tekst i zdjęcia: st. kpt. T. Fijołek

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (1)

robroyrobroy
0

kumple się pyknęli,jeden uciekł ! pedwnie suzuki wygrał!

(2017-08-29 15:45)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy