Zderzenie osobówki z ciągnikiem w Młodzieszynku

/ 8 zdjęć
Zdjęcia i foto: Zderzenie osobówki z ciągnikiem w Młodzieszynku Wypadki sochaczew
+3

Na zderzenia doszło na krajowej 50 w Młodzieszynku (gmina Młodzieszyn) 6 maja. Stanowisko Kierowania Komendanta Powiatowego PSP w Sochaczewie odebrało zgłoszenie o 10.18.

 

Do zdarzenia zadysponowane zostały dwa zastępy z sochaczewskiej Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej wraz z dowódcą JRG bryg. Tomaszem Stasiakiem oraz zastęp z Ochotniczej Straży Pożarnej w Młodzieszynie.

 

Po dojeździe na miejsce zdarzenia i przeprowadzeniu rozpoznania stwierdzono, że doszło do zderzenia samochodu osobowego Opel Zafira ciągnącego przyczepę z ciągnikiem siodłowym Scania z naczepą. Kierujący samochodem osobowym, przytomny, pozostawał w pojeździe, który znajdował się poza drogą. Kierowca samochodu ciężarowego opuścił kabinę o własnych siłach.

 

Działania straży pożarnej polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, ewakuacji poszkodowanego z rozbitego pojazdu na noszach typu deska i przekazaniu zespołowi ratownictwa medycznego oraz odłączeniu akumulatorów. Dalszy czynności polegały na uprzątnięciu drogi w celu przywrócenia ruchu drogowego.

 

Działania zakończono o godzinie 11:48.

 

Tekst: st.kpt.T.Fijołek

kppspsochaczew.pl

 



0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (0)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy