Zderzenie pojazdów w Brzozowie. Sprawca uciekł z miejsca zdarzenia

/ 4 zdjęć
Zdjęcia i foto: Zderzenie pojazdów w Brzozowie. Sprawca uciekł z miejsca zdarzenia Wypadki sochaczew

Kierowca ciągnika rolniczego doprowadził do zderzenia z pojazdem, którym podróżowało małżeństwo z małym dzieckiem. Sprawca, który uciekł z miejsca zdarzenia ukrył się przed policjantami w stodole.

 

Wczoraj około 11: 40 w miejscowości Brzozów A (gm. Iłów) doszło do zderzenia ciągnika rolniczego z pojazdem marki Toyota RAV4. Policjanci wstępnie ustalili, że kierujący ursusem nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu kierującemu toyotą. W wyniku zderzenia pojazdów, toyota wpadła do rowu, a następnie uderzyła w ogrodzenie posesji. Podróżujące autem małżeństwo i  ich 1.5 roczne dziecko przewieziono do szpitali w Sochaczewie i Warszawie. Kierowca ciągnika uciekł z miejsca zdarzenia. Policjanci udali się w pościg za sprawcą. 38-letni  mężczyzna został zatrzymany, usiłował kryć się przed stróżami prawa w stodole. Podczas dalszych czynności ustalono, że mężczyzna był pijany. Badanie na zawartość alkoholu w organizmie wykazało prawie 3 promile. Obowiązywał go również sądowy zakaz prowadzenia pojazdów.

Skrajnie nieodpowiedzialne zachowanie kierowcy ciągnika mogło skończyć się tragicznie. Mężczyzna odpowie teraz przed sądem.

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Autor tego artykułu: Komenda Powiatowa Policji w Sochaczewie wyłączył możliwość komentowania.

e-Sochaczew.pl poleca filmy