Zderzenie samochodów na ulicy Kochanowskiego

/ 7 komentarzy / 9 zdjęć
Zdjęcia i foto: Zderzenie samochodów na ulicy Kochanowskiego Wypadki sochaczew
+4

Czyżby efekt niedawnej zmiany organizacji ruchu w tym miejscu? Niestety większość kierowców jeździ na pamięć. Na szczęście tym razem obyło się bez ofiar. 


Jak informuje Komenda Powiatowa Policji w Sochaczewie, sprawcą zderzenia była 31-letnia kobieta, która jadąc ulicą Kochanowskiego przy skrzyżowaniu z Targową nie udzieliła pierwszeństwa przejazdu i doprowadziła do zderzenia z samochodem kierowanym przez 29-latka. Kobieta została ukarana mandatem karnym w wysokości 500 złotych.

W związku z rozpoczętym remontem ulicy Trojanowskiej i zamknięciem jej dla ruchu na odcinku od skrzyżowania z uliczką osiedlową naprzeciwko ogródków działkowych do skrzyżowania z ulicą Okrężną, wprowadzono czasową zmianę organizacji ruchu. Obecnie kierowcy jeżdżą przede wszystkim ulicą Targową, tu również przeniesiono z Trojanowskiej przystanki ZKM. Policja apeluje do kierowców o ostrożność i uważną obserwację znaków drogowych. Beztroska i jazda na pamięć mogą się skończyć tak, jak na załączonych zdjęciach.

                                     

 5
Oceń
(1 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (7)

MitutoyoMitutoyo
0
Na bank efekt zmiany organizacji ruchu w tym miejscu. (2017-05-08 19:34)
Katki77Katki77
0
To efekt jazdy na pamięć. W tym miejscu pozdrawiam panią z bordowego golfa, która była tak zajęta rozmową przez telefon, że STOP-U nie zauważyła i na pełnym gazie wyjechała mi metr przed maską. Gdyby nie to że mieszkam w okolicy, nwidzę co się dzieje po tej zmianie i mam ograniczone zaufanie jak widzę, że ktoś zasuwa to chyba bym na komunikację miejscką musiała się przerzucić, bo auto by poszło na żyletki. (2017-05-08 20:40)
bandarbandar
0
Z braku informacji o objazdach sporo ludzi zawracało tuż przed "zastawką". Oczywiście wszyscy wkurzeni na maksa. Dorzućmy jeszcze jeżdżących na pamięć i mamy kłopoty gotowe.
Popieram przedmówczynię: wyjątkowo ograniczyć tam zaufanie do innych uczestników ruchu, wyłączyć telefony, a w to miejsce włączyć zmysły i myślenie. Szerokości życzę. (2017-05-08 21:48)
NastroNastro
0
Jechałem tędy tydzień temu, zaraz po zmianie organizacji ruchu. Może to zabrzmi źle, ale dziwię sie, że pierwszy wypadek miał miejsce DOPIERO TERAZ. "Targowa - Pany" !!! Mają teraz pierszeństwo i to zwalnia ich z myślenia, że ktoś z Kochanowskiego na STOPie sie nie zatrzyma. Wina wiadomo czyja - tego co się na STOPie nie zatrzyma. Ale zwróćcie uwagę, że jak sie za mocno pierdol.... to poszkodowany MARTWY rozprawy nie wygra. Myślcie za siebie i za kogoś. Ktoś przy temacie o remoncie Trojanowskiej spytał - któredy ludzie mają dojechac na cmentarz. Odpowiem dosłownie - WŁAŚNIE TĘDY. Tyle w temacie. (2017-05-09 10:16)
izaaizaa
0
I tak późno. Byłam pewna, że już w sobotę coś się stanie. Na moich oczach, w ciągu minuty, dwa wymuszenia. Trzeba postawić wielkie świecące STOP. (2017-05-09 10:55)
zbigniew15zbigniew15
0
..."jadąc ulicą Targową, nie udzieliła pierszeństwa..."  Teraz Targowa jest główną. (2017-05-09 11:48)
MitutoyoMitutoyo
0
"...jadąc ulicą Kochanowskiego przy skrzyżowaniu z Targową nie udzieliła pierwszeństwa...." (2017-05-10 16:11)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy