Zderzenie samochodu osobowego z ciężarowym w Bielicach

/ 3 zdjęć
Zdjęcia i foto: Zderzenie samochodu osobowego z ciężarowym w Bielicach Wypadki sochaczew

4 lipca, o godzinie 13:09, do Stanowiska Kierowania KP PSP w Sochaczewie wpłynęło zgłoszenie o zdarzeniu drogowym z udziałem samochodu osobowego i ciężarowego na drodze nr 50 w miejscowości Bielice (gmina Sochaczew).

 

Do zdarzenia zadysponowane zostały dwa zastępy z sochaczewskiej Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej PSP wraz z zastępcą dowódcy JRG oraz zastępcą Komendanta Powiatowego PSP w Sochaczewie.

Po dojeździe na miejsce stwierdzono, że doszło do zderzenia samochodu osobowego Renault Laguna z ciężarowym Mercedesem. W wyniku tego ciężarówka znalazła się w przydrożnym rowie, natomiast auto osobowe na zjeździe do jednej z posesji. Osoby podróżujące samochodami opuściły je o własnych siłach przed przybyciem służb ratowniczych.

Działania straży pożarnej polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, udzieleniu kwalifikowanej pierwszej pomocy kobiecie podróżującej Renault do czasu przybycia zespołu ratownictwa medycznego (stabilizacja kołnierzem ortopedycznym szyjnego odcinka kręgosłupa, wsparcie psychiczne), odłączeniu akumulatora oraz sorpcji rozlanych płynów eksploatacyjnych.

 

Tekst: kpt. T. Fijołek

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (0)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy