Zderzenie trzech aut w Karłowie, Gmina Iłów

/ 2 zdjęć
Zdjęcia i foto: Zderzenie trzech aut w Karłowie, Gmina Iłów Wypadki sochaczew

Dziś około 8.00 doszło do zderzenia aut w miejscowości Karłowo gmina Iłów. Jeden z kierowców został przetransportowany śmigłowcem ratunkowym do szpitala, drugiego zabrała karetka pogotowia. W wypadku brała udział cysterna przewożąca olej napędowy, która przewróciła się na bok poza jezdnią. Na miejscu pracują zastępy straży pożarnej, przepompowujące niebezpieczną ciecz do cystern zastępczych. Trasa wojewódzka 577 jest całkowicie zablokowana. Utrudnienia potrwają kilka godzin.

 

Ze wstępnych ustaleń wynika, że dziś o 8.00 rano w miejscowości Karłowo gmina Iłów na trasie wojewódzkiej 577 kierujący pojazdem marki Audi, 32-letni mężczyzna, najechał na samochód marki Fiat, którym kierowała 28-letnia kobieta. W wyniku tego zderzenia, Fiat został wepchnięty pod cysternę. Ta przewróciła się na bok. We wszystkich samochodach jechali tylko kierowcy, jeden z nich został przetransportowany śmigłowcem ratunkowym, innego zabrała karetka. Kierowcy cysterny nic się nie stało.


W czynnościach na miejscu uczestniczą policja, oraz straż pożarna, a także ratownictwo chemiczne z Płocka. Jak powiedział nam rzecznik prasowy KP PSP w Sochaczewie, w cysternie przewożącej olej napędowy doszło do niewielkiego rozszczelnienia. Stąd potrzeba zaangażowania dodatkowych sił. W tej chwili olej z cysterny przepompowywany jest do cystern zastępczych. Utrudnienia potrwają kilka godzin. Trasa W 577 jest całkowicie zablokowana. 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (0)

użytkownik23631użytkownik23631
0
Komentarz usunięty ze względu na naruszenie regulaminu. (2016-04-27 10:46)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy