Zderzenie z autokarem przewożącym dzieci – sprawca miał zakaz prowadzenia pojazdów

/ 2 komentarzy / 3 zdjęć
Zdjęcia i foto: Zderzenie z autokarem przewożącym dzieci – sprawca miał zakaz prowadzenia pojazdów Wypadki sochaczew

W ubiegłym tygodniu doszło do zderzenia pojazdu Audi z autobusem przewożącym dzieci. Kierowca, który doprowadził do kolizji, miał czynny zakaz prowadzenia pojazdów. Dzieci nie odniosły żadnych obrażeń.

 

W piątek (23. 09.) w Cyprianach doszło do zdarzenia drogowego z udziałem autobusu przewożącego dzieci. Policjanci wstępnie ustalili, że kierujący pojazdem osobowym marki Audi, na łuku drogi zjechał na lewy pas i doprowadził do zderzenia z autobusem.

Kierowca osobówki trafił do szpitala, gdzie została pobrana krew do badania. W trakcie wykonanych czynności, okazało się, że mężczyzna ma czynny zakaz prowadzenia pojazdów. Postępowanie prowadzi Posterunek Policji w Młodzieszynie.


foto OSP Rybno

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (2)

Helikon22Helikon22
0
Długo nie trzeba było czekać...
Kierowca autobusu też nie jest niewinny, notorycznie jeździ środkiem jezdni.
Nie należało długo czekać jak wywali dzwona...
(2016-09-26 19:36)
ZlotoustyZlotousty
0
W pełni się zgadzam się z Tobą Helikon22 odnośnie kierowcy autobusu. Szanowny Pan kierowca autobusu ma już 70 lat i na owej drodzę wyczynia różne cuda zagrażające innym użytkownikom dróg ( pieszym, rowerzystom jak innym kierowcom ). Wiem od syna ze szkoły w Rybnie że znany jest wśród dzieci z tego że potrafi przysnąć za kierownicą. Ale Szkolei PKS-owi odpowiada, do czasu (2016-09-28 20:45)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy