Zdradziły ich nerwy – zatrzymani za posiadanie narkotyków

/ 4 komentarzy / 2 zdjęć
Zdjęcia i foto: Zdradziły ich nerwy – zatrzymani za posiadanie narkotyków Narkotyki, alkohol sochaczew

Trzech młodych mieszkańców Sochaczewa zostało zatrzymanych w ciągu ostatniej doby za posiadanie narkotyków. Zaczęło się od kontroli stacji benzynowej przy ulicy Warszawskiej, gdzie policjantów zainteresowali nerwowo zachowujący się mężczyźni.

 

Do pierwszego z zatrzymań doszło wczoraj, 31 sierpnia, o godz. 22.50 na stacji benzynowej przy ul. Warszawskiej w Sochaczewie, której kontrolę przeprowadzali policjanci Referatu Patrolowo – Interwencyjnego. Na ich widok trzej mężczyźni zaczęli się nerwowo zachowywać. Jeden z nich, 26-letni Marcin S., próbując schować się za kolegę, wyrzucił coś na ziemię. Okazało się, że to foliowy, zapinany strunowo, woreczek z amfetaminą. Funkcjonariusze przystąpili do kontroli osobistej młodzieńca, w trakcie której ujawniono kolejny woreczek, tym razem z marihuaną i amfetaminą. Mężczyzna został zatrzymany, wkrótce zostanie mu postawiony zarzut posiadania środków odurzających wbrew przepisom o przeciwdziałaniu narkomanii. Grozi mu za to do 3lat pozbawienia wolności.

 

Niewiele godzin później, w nocy 1 września, dokładnie o 2.20, podczas patrolowania ulic naszego miasta, policjanci Referatu Patrolowo- Interwencyjnego zauważyli w okolicach mostu na Bzurze w ciągu Warszawskiej dwóch podejrzanie zachowujących się mężczyzn. Funkcjonariusze przystąpili do kontroli osobistej, w trakcie której u 18-letniego Daniela W., mieszkańca Sochaczewa, ujawnili torebkę foliową z marihuaną. Mężczyzna został zatrzymany i podobnie jak 26-latek oczekuje na postawienie tego samego zarzutu.

 

Ale to nie koniec narkotykowych zatrzymań. Tuż po ujawnieniu marihuany u 18-letniego Daniela W., policjanci udali się do miejsca jego zamieszkania w celu przeszukania. Tu zastali 20-letniego Krzysztofa W., również mieszkańca Sochaczewa, w pokoju którego znaleziono marihuanę. Teraz jemu również grozi do 3 lat pozbawienia wolności.

 

Foto i info źródło KPP Sochaczew

 5
Oceń
(2 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (4)

buchmenbuchmen
0
hahaha (2016-09-02 04:57)
KamikazeKamikaze
0
Brawo, gratulacje dla policjantów za złapanie NAPRAWDĘ groźnych przestępców. Bóg jeden raczy wiedzieć jakie szkody dla społeczeństwa mogliby wyrządzić nastolatkowie z pół grama marihuany w kieszeni. A może jednak mieszkańcy lepiej wyszliby na tym, jeżeli policjanci zajęliby się poważniejszymi przestępstwami, zamiast ganianiem za dzieciakami i niszczeniem im przyszłości za posiadanie łagodnej używki? (2016-09-02 14:19)
kacperskyykacperskyy
0
kamikaze - nie uzywki a substancji leczniczej :)

a tak powaznie to sie zgadzam, szkoda energii na łapanie gówniarza ze skretem ale wiecie .. statystyki policyjne nie obejmuje tak szczegółowej analizy :) tam maja ... zlapany narkoman albo ujawniono posiadanie narkotykow a koks czy hera to dla statystyk to samo co substancja lecznicza zwana THC (2016-09-02 15:14)
jarljarl
0
A wiecie, że takie "gnojki" to najlepsze źródło informacji ?
Przecież skąd policja dowiaduje się gdzie są zlokalizowane fabryki metaamfetaminy, kokainy, heroiny itp, itd ? Takie dzieciaki łatwo nastraszyć, podają dane dilera, wystawiają go, diler jest śledzony i po nitce do kłębka.

Mówicie, że to miękkie nie szkodliwe narkotyki.
A zastanawialiście się nad tym , czym oprócz handlu tymi specyfikami zajmują się takie grupy przestępcze ?
Wymuszenia, haracze, porwania, kradzieże samochodów itp, itd.
Tak, tak, tak
taki jest ten świat. (2016-09-02 16:46)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy