Zaloguj się do konta

Żegnamy lato w rytmie DISCO!

Redakcja
2013-08-26
Koncerty i muzyka

W tym roku rusza 16-ta edycja Pożegnania Lata w Iłowie.  29 sierpnia na scenie jak zawsze zobaczymy największe gwiazdy muzyki tanecznej a także wyjątkowo specjalny recital z okazji dwudziestolecia istnienia zespołu Classic!

Pożegnanie Lata w Iłowie to jedna z największych imprez tego typu na Mazowszu. Od kilkunastu już lat przyciąga rzeszę wiernych fanów muzyki Disco i Dance.  Do tej pory na scenie imprezy gościły takie gwiazdy jak m.in. Mr President, No Mercy, Eddy Wata, Francesco Napoli, Smokie czy Bad Boys Blue. Co roku do Iłowa pod koniec sierpnia przyjeżdża ok. 10 tys. fanów muzyki tanecznej, co jest wynikiem długoletniej tradycji tego wydarzenia oraz doboru artystów z najwyższej półki gatunku. Tym razem organizator również stanął na wysokości zadania. Gwiazdą wieczoru będzie artysta, który wykonał tytułowy utwór do kultowego już  baśniowego filmu fantasy „Never Ending Story”. Limahl, bo to o nim mowa jest brytyjskim wokalistą pop, który tworzy i wykonuje muzykę od lat 80. Kolejną niespodzianką jest koncert wykonawcy hitu tegorocznych wakacji pt. „Macarena, Macarena”- Mario Bischina, który możemy usłyszeć w dyskotekach w całej Polsce.

Tegoroczna edycja to również powód do świętowania dla jednego z najbardziej znanych zespołów Disco Polo- Classic, który w tym roku właśnie w Iłowie przygotuje dla swoich fanów specjalny recital z okazji dwudziestolecia działalności artystycznej. Dlaczego właśnie Iłów? Otóż założyciel zespołu- Robert Klatt pochodzi właśnie z Iłowa, więc jest to dla niego wyjątkowe miejsce i dlatego właśnie tam chce uczcić ten ważny zarówno w jego życiu jak i całego zespołu jubileusz.  Zespół Classic znany jest m.in. z takich przebojów jak „Jolka, Jolka”, „Jeszcze dzień, najwyżej dwa”, „Warto żyć”

Oprócz wymienionych artystów na scenie pojawią się jeszcze takie gwiazdy jak Boys, Akcent, Weekend, Jacek Stachursky, Skaner, Mig, Jorrgus, D-Bomb, Masters, Quest, Exell, Diament i inni. Tajemnicą poliszynela jest informacja, iż niektórzy z tych artystów wykonają utwory Classic we własnej aranżacji.

Impreza zacznie się o godzinie 18:00 i trwać będzie do późnych godzin nocnych. Bilety w przedsprzedaży można zakupić w wybranych punktach w cenie 15 zł:

Iłów:

- Sam Spożywczy- Rynek Staromiejski 21

- Kawiarenka Internetowa „Sławek”- Rynek Staromiejski 2A

Sochaczew:

- Solarium – ul. 600-lecia 44 paw. 2 (Osiedle Victoria)

- Solarium- ul. Polna IIA

- Hurtownia Jutex- ul. Warszawska 2

Łowicz:

- Solarium- ul. Krakowska 16

 

Po więcej informacji dotyczących Pożegnania Lata zapraszamy na strony:

www.pozegnanielatailow.pl

www.facebook.com/pozegnanielata

 

Kontakt:

World Media

Danuta Ludwiczak

Tel: 797 600 569

Mail: biuro@worldmedia.pl

Opinie (1)

sq5azr

Wstyd mi za publiczność, Limahl jako nieliczny (oprócz Stachurskiego) zaśpiewał na żywo i nie otrzymał zasłużonych braw. Za to publika oklaskiwała playback "gwiazd" Disco polo.Świadczy to niestety o poziomie naszego społeczeństwa. Organizatorzy, nie zapraszajcie do takich wioch gwiazd typu Limahl............ [2013-08-30 10:21]

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze Internautów.

Portal Społeczności Sochaczewa 2000 - 2020 cmc