Zerwany dach sklepu, połamane drzewa

/ 24 zdjęć
Zdjęcia i foto: Zerwany dach sklepu, połamane drzewa Pożary, straż pożarna sochaczew
+19

To był zdecydowanie ciężki wieczór dla strażaków z powiatu sochaczewskiego. Przez parę godzin musieli zmagać się ze skutkami burz w postaci połamanych drzew i pozrywanych dachów. 


Wczoraj, 13 czerwca tuż przed godziną 18.00 do Stanowiska Kierowania Komendanta PSP w Sochaczewie wpłynęło zgłoszenie dotyczące zerwania dachu z budynku sklepu oraz linii energetycznej w miejscowości Stary Dębsk.

Strażacy po przybyciu na miejsce przystąpili do zabezpieczenia budynku oraz usunięciu zerwanej linii energetycznej z drogi. W działaniach brało udział 9 druhów z zastępów JRG Sochaczew, OSP Kozłów Szlachecki i OSP Antoniew.  


Na kolejne zgłoszenia nie trzeba było długo czekać. O 18: 21 i 18:46 wpłynęły kolejne dotyczące zerwanych dachów na budynkach gospodarczych w miejscowości Stary Dębsk. W działaniach na miejscu brały udział zastępy OSP Kozłów Szlachecki i OSP Antoniew.  


O 19:25 ponownie rozległ się dźwięk syreny alarmowej i strażacy zostali wezwani do połamanego drzewa na drodze gminnej. Następnie dosłownie chwilę później, o 19:37 wpłynęło kolejne zgłoszenie o połamanym drzewie. Tym razem powalone drzewo leżało na ścieżce rowerowej oraz na Drodze Krajowej nr 92. Na miejscu interweniowały zastępy OSP Kozłów Szlachecki i OSP Antoniew. 


 

Jednak to nie był jeszcze koniec pracy strażaków. O 19:45 zostali wezwani do zabezpieczenia dachu budynku sklepu w miejscowości Stary Dębsk, a o 20:25 do porządkowania posesji po zerwaniu dachu w miejscowości Kozłów Szlachecki. W działaniach na miejscu brały udział zastępy OSP Kozłów Szlachecki i OSP Antoniew. 

 


(źródło OSP Kozłów Szlachecki)


M.

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (0)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy