Zaloguj się do konta

Zespół wokalny dla dorosłych

Teresiński Ośrodek Kultury
2011-10-07
Koncerty i muzyka
Teresiński Ośrodek Kultury ogłasza nabór do Zespołu Wokalnego.

Poszukiwane kobiety i mężczyźni w wieku 20-50 lat, którzy kochają muzykę, śpiew, eksperymenty muzyczne, którzy lubią dobrze bawić się na scenie i przeżywać dreszczyk emocji, którzy umieją współdziałać w grupie, nie boją się rozwijać.

Jeśli właśnie Ty chciałbyś się znaleźć w naszej grupie pamiętaj, że zapewnimy Ci dobrą zabawę, ale też ciężką pracę, zapewnimy Ci rozwój umiejętności wokalnych, ale też będziesz musiał skonfrontować się ze swoimi słabościami, zapewnimy Ci dobór wartościowego repertuaru, ale jednocześnie trudnego do opracowania. Jeżeli jesteś gotowy podjąć to wyzwanie – ZAPRASZAMY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Jeśli spełniasz powyższe kryteria i dysponujesz czasem zapraszamy Cię na

Spotkanie Organizacyjne w piątek - dnia 21 października o godz. 19.00 do Teresińskiego Ośrodka Kultury.

Nie musisz znać nut ani umieć grać na jakimś instrumencie (choć umiejętności te ułatwiają pracę). Pamiętać jedynie musisz, że zajmować się będziemy szeroko pojętą muzyką rozrywkową.

Zajęcia te będą bezpłatne.

SZczegóły: Teresiński Ośrodek Kultury - Al. XX-lecia 32, Teresin, Tel. (46) 861-38-81 lub mail do instruktor: asiac0607@gmail.com

Zajęcia prowadzi Joanna Cieśniewska – autorka wielu wokalnych projektów, jak choćby „LEKCJA MUZYKI” czy Koncerty Okazjonalne. Ma wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu zespołów wokalnych, umiejętność niebanalnego doboru repertuaru, poczucie humoru i pasję, którą chciałaby zarazić jak największą liczbę ludzi. Jest laureatką wielu prestiżowych Festiwali jako wokalistka, autorka tekstów czy muzyki. Od 11 lat prowadzi zajęcia emisji głosu w Teresińskim Ośrodku Kultury, tworząc jednocześnie zespoły wokalne i wokalno-instrumentalne. Jej podopieczni zdobywają nagrody i wyróżnienia na wszelakich Festiwalach, dostają się do szkół artystycznych czy tworzą własne zespoły muzyczne.

Opinie (2)

muzamar

dlaczego ograniczenie do 50 lat, dlaczego w ogóle są jakieś górne ograniczenia wiekowe? [2011-10-10 16:10]

asienka

Przecież się łapiesz, jakby co :) [2011-10-11 11:57]

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze Internautów.

Portal Społeczności Sochaczewa 2000 - 2020 cmc