Zginął motocyklista - tragiczny wypadek w Karolkowie Szwarockim

/ 3 zdjęć
Zdjęcia i foto: Zginął motocyklista - tragiczny wypadek w Karolkowie Szwarockim Wypadki sochaczew

Do tragicznego wypadku doszło na drodze DK 92 w Karolkowie Szwarockim. Mężczyzna kierujący motocyklem zginął. W wypadku uczestniczył również samochód osobowy. 


Do dramatycznego zdarzenia doszło 1 lutego, o godzinie 16.01 w miejscowości Karolków Szwarocki na drodze DK 92. Kierujący motocyklem uderzył w samochód osobowy marki Volkswagen Golf. Mężczyzna kierujący motocyklem to 34-letni mieszkaniec powiatu łowickiego. Niestety w wyniku zderzenia poniósł śmierć. Kierująca pojazdem osobowym kobieta nie odniosła znaczących obrażeń.  Droga pozostawała zablokowana przez kilka godzin. Służby kierowały auta objazdami wyznaczonymi między innymi przez Rybno czy w powiecie łowickim w Kompinie na Nieborów. 


Jak informują strażacy z OSP Antoniew - 01.02.2020 godzina 16:01 wyjeżdżamy do zdarzenia drogowego w miejscowości Karolków Szwarocki.

Na miejscu okazało się, że doszło do zderzenia samochodu osobowego z motocyklem. Kierujący jednośladem znajdował się pod opieką Strażaków z JRG Sochaczew - prowadzono resuscytację krążeniowo - oddechową do czasu przejęcia poszkodowanego przez przybyły na miejsce Zespół Ratownictwa Medycznego. Nasze działania polegały na zablokowaniu drogi, oświetleniu terenu działań i udzieleniu pierwszej pomocy osobom podróżującym samochodem osobowym.

W wyniku zdarzenia śmierć poniósł kierujący motocyklem.


Trwają czynności ustalające przyczyny wypadku. 


Foto OSP Antoniew. 

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (0)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy