Zginęły młode kobiety

/ 2 komentarzy / 5 zdjęć
Zdjęcia i foto: Zginęły młode kobiety Wypadki sochaczew

Dwie ofiary śmiertelne to bilans tragicznego wypadku drogowego, do którego doszło w południe, 10 grudnia, na trasie nr 92 w miejscowości Wójtówka (gmina Sochaczew).

 

Zgłoszenie o wypadku wpłynęło do Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego PSP w Sochaczewie kilka minut po godzinie 12. Do zdarzenia niezwłocznie zadysponowane zostały dwa zastępy z sochaczewskiej Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej PSP. Na miejsce udał się także naczelnik wydziału operacyjnego mł. bryg. Maciej Bieńczyk.

 

Po dojeździe na miejsce przeprowadzono rozpoznanie, w wyniku którego ustalono, że doszło do zderzenia samochodów marki Audi A3 oraz Volkswagen Transporter. Obydwa pojazdy znajdywały się na pasie jezdni. W pierwszym z nich pozostawały dwie nieprzytomne osoby. Kierowca Volkswagena opuścił pojazd o własnych siłach.

 

Lekarz koordynujący medyczne działania ratownicze stwierdził zgon 23-letniej pasażerki Audi. U wydobytej z pojazdu 23-letniej kierującej podjęto czynności mające przywrócić funkcje życiowe, lecz nie przyniosły skutku, lekarz również stwierdził zgon.

 

Działania straży pożarnej w pierwszej fazie polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, odłączeniu akumulatora w Volkswagenie i sorpcji rozlanych na jezdni płynów eksploatacyjnych. Po przeprowadzeniu czynności dochodzeniowych przez prokuratora i techników policyjnych przystąpiono do utworzenia dostępu przy pomocy narzędzi hydraulicznych oraz wydobycia ciała pasażerki Audi.

 

Tekst i zdjęcia: kpt.T.Fijołek

Źródło: kppspsochaczew.pl

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (2)

Sabinka150Sabinka150
0
Czy w tym wypadku zginęły mieszkanki naszego miasta? :( (2014-12-11 18:42)
figafiga
0
Z tego, co wiemy, były to mieszkanki gminy Teresin. (2014-12-12 12:13)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy