Zielone Żabki i Napad na Młyn w NDK Piekarnia

/ 2 zdjęć
Zdjęcia i foto: Zielone Żabki i Napad na Młyn w NDK Piekarnia Koncerty i muzyka sochaczew


Nie po raz pierwszy proponujemy Państwu koncert z najwyższej półki. Takich zespołów jak ZIELONE ŻABKI i NAPAD NA MŁYN znawcom przedstawiać nie trzeba. Już w sobotę 5 grudnia dostarczymy wszystkim chętnym w Niezależnym Domu Kultury niezapomnianych przeżyć muzycznych. Czas uwolnić energię, zrestartować się, zaszaleć.

 

Mamy nadzieję, że tym wydarzeniem spełnimy marzenia wielu osób doświadczenia na żywo kontaktu z fantastycznymi muzykami. I jesteśmy z tego powodu dumni oraz szczęśliwi. Niezależny Dom Kultury Piekarnia już niejednokrotnie udowodnił, że potrafi robić koncerty o dużej mocy, ale to tylko dzięki Wam. I tym razem liczymy, że Was nie zabraknie.

 

Artyści o sobie:


ZIELONE ŻABKI i GA-GA to dwa zespoły, które na przełomie lat 80. i 90. namieszały sporo w polskiej, niezależnej, scenie muzycznej, głównie za sprawą Festiwalu w Jarocinie. Ich muzyka przetrwała lata, a teksty pisane wtedy, zaskakują aktualnością. Główną postacią w tych działaniach jest Smalec - wokalista, basista, gitarzysta, autor tekstów. Od kilku już lat, razem z ze swoimi kolegami, kontynuuje działalność pod podwójną nazwą GA-GA-ZIELONE ŻABKI.

W listopadzie 2015 ukaże się nowa płyta zespołu „Nowy Porządek” !!! W związku z wydawnictwem Ga-Ga Zielone Żabki ruszają w trasę. Na koncertach będzie można usłyszeć nowe kawałki i oldskulowe numery jak „Kultura” czy „Olewaj system”- to istna punkrockowa mieszanka wybuchowa!

 

NAPAD NA MŁYN: Zespół w pełni uformował się w 2014 roku. Od tamtego czasu Napadamy we czterech. Tworzymy, bo sprawia nam to przyjemność. Jak gramy? Surowo, z przekazem, mocno. Niedługo będzie można usłyszeć nasz debiutancki album „Łap za widły". Obudź się! Wyzwól się! Nie daj się! Brzmi dobrze?? To wpadajcie koniecznie !!

 

Startujemy standardowo o 20:00"

i kasujemy Was po 20 pln (w zamian za hajs dostaniecie kartonową pamiątkę)

 

Informacje dodatkowe
  0
  Oceń
  (0 głosów)

   

  Zobacz kto wybiera się na tą imprezę:  wybieram się tam!

  Opinie i komentarze użytkowników (0)

  skomentuj ten artykuł

  e-Sochaczew.pl poleca filmy