Złodziej rowerów zatrzymany

Zdjęcia i foto: Złodziej rowerów zatrzymany Kradzieże, oszustwa, korupcja sochaczew

Kilka dni temu teresińscy policjanci  zatrzymali mężczyznę podejrzanego o kradzieże rowerów na terenie powiatu sochaczewskiego oraz warszawskiego zachodniego. Sprawca planował sprzedać jednoślady. 29 -latek usłyszał już zarzut kradzieży z włamaniem. Dodatkowo odpowie za posiadanie amfetaminy. Grozi mu do 10 lat pozbawienia wolności.


W poniedziałek, 2 marca dzielnicowy z Teresina i policjant z Zespołu Prewencji podjęli interwencję wobec 29-letniego mężczyzny. Podczas wykonywanych czynności ustalili, że mieszkaniec gminy Teresin jest w posiadaniu rowerów pochodzących z kradzieży z włamaniem. Sprawca właśnie planował sprzedać jednoślady.


Funkcjonariusze podczas przeszukania posesji mężczyzny znaleźli dwa rowery. Ustalili też, że sprawca w połowie lutego zauważył rower w pobliżu stacji PKP w Teresinie. Przeciął linkę zabezpieczającą i zabrał rower. Prawdopodobnie dzień wcześniej w taki sam sposób dokonał kradzieży jednośladu w miejscowości Błonie. Oprócz kradzionych rowerów, mężczyzna miał jeszcze amfetaminę, którą ukrywał w pokoju.


29-latek został zatrzymany i osadzony w policyjnym areszcie. Usłyszał zarzut posiadania środków odurzających i kradzieży z włamaniem do której doszło w lutym przy stacji kolejowej. Przyznał się do popełnionego przestępstw. Policjanci ustalają teraz właściciela jednośladu, który został utracony w Błoniu.


Sprawcy grozi do 10 lat pozbawienia wolności.


 

KPP Sochaczew

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (0)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy